Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Jakub Lewandowski Senior Graphic Designerem w Digital Kingdom 

Do zespołu kreacji agencji Digital Kingdom dołączył Jakub Lewandowski poprzednio związany z RED8 Digital (Dentsu Aegis Network) 

Jakub Lewandowski to  designer z ponad 10 letnim doświadczeniem zdobytym  w pracy dla największych Klientów w Polsce między innymi: Santander Bank Polska,  Kompania Piwowarska, Cyfrowy Polsat, PZU, Honda, Master Card , Samsung i wielu innych.

„Od 6 lat konsekwentnie stawiamy na silną i wyróżniającą się kreację. Cieszę się z kolejnego wzmocnienia, które sprawia, że nasi Klienci otrzymują najwyższą jakość na rynku” – komentuje Joanna Gerlee – Creative Director/ Partner Digital Kingdom.

Informacje o Agencji:
Digital Kingdom to jedna z najczęściej nagradzanych niezależnych agencji strategiczno-kreatywnych w Polsce. Agencja została wyróżniona przez MMP, jako „Agencja Interaktywna Roku 2019”
Realizujemy projekty we wszystkich obszarach marketingu skutecznie łącząc świat off i online. Agencja pracuje dla największych marek w Polsce i za granicą m.in.: Opel, PZU, Mirinda,, CAT, L’Oréal,  Ferrero Rocher, Dr.Martens, Randstad, Keds, Sperry, , Sony Network Entertainment.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *