Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

KERRIS dla klientów BNP Paribas Bank Polska

Dotarcie do wąskiej grupy docelowej, zrozumienie jej potrzeb i zaproponowanie rozwiązań z wartością dodaną – to najważniejsze zadania, które stały przed agencją KERRIS przy tworzeniu mechanizmu i rozwoju portalu Agronomist.pl dla przedstawicieli sektora rolno – spożywczego.

Agronomist.pl to pierwsza na rynku polskim platforma gromadząca w jednym miejscu szeroki zestaw narzędzi, informacji o trendach i profesjonalnej wiedzy na temat sektora Food & Agro dla rolników i firm przetwórczych. Dzięki stałej i bliskiej współpracy z użytkownikami portalu, jest on rozwijany tak, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby branży.

– W ciągu roku działalności portalu jeszcze lepiej zrozumieliśmy naszych użytkowników, dowiedzieliśmy się czego poszukuje i z czego korzysta współczesny przedsiębiorca w branży rolno-spożywczej. Na bazie tych obserwacji i analityki nieustannie doskonalimy i rozwijamy portal Agronomist.pl o nowe funkcjonalności – mówi Aleksander Kożuchowski z agencji 300.codes & KERRIS.

Platforma udostępnia zaawansowane technologicznie narzędzia do lepszego zarządzania gospodarstwem rolnym. Wśród nich:

  • satelitarny monitoring pól – dostęp dla zweryfikowanych klientów banku do profesjonalnej aplikacji wykorzystującej satelitarne zdjęcia pól do optymalizowania nawożenia,
  • serwis pogodowy dedykowany gospodarstwom rolnym, z pogodą konfigurowaną dla konkretnego obszaru, a nie tylko miejscowości. Serwis zawiera również alerty o przymrozkach,
  • systemy zarządzania gospodarstwem, pomagające optymalizować działania i zwiększać zyski (dostępne dla zweryfikowanych klientów banku),
  • moduł średnich cen produktów rolnych, pozwalający na obserwowanie trendów kształtowania się cen w poszczególnych regionach,
  • kalendarz targów i wydarzeń Food & Agro z możliwością zdalnej rejestracji,
  • wyszukiwarka ekspertów i moduł zadawania pytań, 
  • moduł z ofertami nieruchomości.

Bank BNP Paribas zawsze wspierał rozwój i plany swoich klientów, dbając równocześnie o najwyższą jakość obsługi. Rozumiemy ich oczekiwania i aktywnie na nie odpowiadamy. Sfinansowaliśmy takie przedsięwzięcia jak pierwsza farma wiatrowa w Polsce, czy ponad 60 proc. rolniczych biogazowni. Co trzeci kredyt dla przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego został udzielony przez Bank BNP Paribas, co czyni nas niekwestionowanym liderem na rynku agro w Polsce – mówi Michał Siwek, dyrektor Departamentu Food&Agri International Hub w Banku BNP Paribas. – Biorąc to pod uwagę, zdajemy sobie sprawę, że oczekuje się od nas więcej, niż od reszty sektora bankowego. Dlatego wspólnie z partnerami stworzyliśmy portal Agronomist.pl – dodaje Michał Siwek.

Aż połowę użytkowników portalu Agronomoist.pl stanowią kobiety. Bank BNP Paribas chcąc wspierać ich przedsiębiorczość, stworzył sekcję Agro na Obcasach. Powstała z myślą o kobietach mieszkających i pracujących na terenach wiejskich, które coraz aktywniej uczestniczą w podejmowaniu decyzji o kierunku rozwoju prowadzonego biznesu.

Bank BNP Paribas promuje zrównoważone rolnictwo. Jako Bank Zielonych Zmian udostępnił na portalu Agronomist.pl kalkulator zużycia azotu, a od przyszłego roku wdroży narzędzie do obliczania emisji gazów cieplarnianych. 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *