w ,

Kongres For Social Media już 30 września

Kongres for social media już 30 września

Wielkie spotkanie osób odpowiedzialnych za obecność firmy w Social Media odbędzie się w Multikinie w Złotych Tarasach.

Kongres For Social Media to Wielkie święto Social Media skierowane do osób odpowiedzialnych za obecność i podejmowanie decyzji dot. działań firmy w mediach społecznościowych oraz do wszystkich zainteresowanych obszarem Social Media.

Podczas spotkania zaproszeni eksperci przedstawią uczestnikom nie tylko ciekawe inspiracje, skuteczne rozwiązania oraz pomocne narzędzia, ale i pokażą m.in. jak biznesowo zrozumieć wartość, jaką social media mogą przynieść, jak oceniać potencjał poszczególnych możliwość i wykorzystać go w codziennej praktyce. Porównają również kanały komunikacji Social Media – ich wady, zalety i realne możliwości wsparcia sprzedaży.

For Social Media to również 6 bloków tematycznych podczas, których omówione zostaną zagadnienia tj.: trendy w social media, mierzenie skuteczności w social media, marketing społecznościowy w podziale na 3 kategorie – porównanie najbardziej popularnych kanałów komunikacji i narzędzi Social Media, sytuacje kryzysowe w social media, narzędziownia social managera oraz współpraca z agencjami.

Ponadto przez cały dzień zaproszeni eksperci będą do dyspozycji uczestników, udzielając odpowiedzi na indywidualne pytania. Zaś po całym dniu wrażeń i inspiracji wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na after party do Hard Rock Cafe w Złotych Tarasach, by już w mniej oficjalnej atmosferze oddać się dalszym rozmowom i dyskusjom.

Więcej szczegółów na temat programu

Źródło: Skillgroup

Secret service powraca

Secret Service powraca

Dekoral zmieni kolor pałacu kultury i nauki

Dekoral zmieni kolor Pałacu Kultury i Nauki