w

Konkurs na projekt koszulki dla uczestników 9. Biegu po Oddech na rzecz chorych na mukowiscydozę

Bieg po oddech

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą ogłosiło konkurs na projekt koszulki, w której pobiegną uczestnicy 9. edycji Biegu po Oddech. Inicjatywa ma na celu zwiększenie świadomości na temat tej choroby, a jednocześnie popularyzację wydarzenia organizowanego w celu wsparcia podopiecznych PTWM.

Już 1 kwietnia 2024 r. rozpocznie się wirtualna część 9. edycji Biegu po Oddech, podczas której uczestnicy tradycyjnie będą mogli przejść lub przebiec 5 km w dowolnym miejscu i czasie na rzecz chorych na mukowiscydozę.
W tym roku Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą zorganizowało konkurs na projekt koszulki, w której pobiegną zawodnicy zarówno w biegu wirtualnym, jak i stacjonarnym 1 września br. w Zakopanem. Ma to na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat tej choroby, a także dalszą popularyzację inicjatywy charytatywnej, jaką jest Bieg po Oddech.
Wiemy, że wielu biegaczy przywiązuje dużą wagę do stroju sportowego, który musi być wygodny, dobrze odprowadzać pot i przylegać do ciała – mówi Magdalena Czerwińska-Wyraz, Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą. – Zawsze dbaliśmy o to, żeby nasze biegowe koszulki były nie tylko wysokiej jakości, co gwarantuje producent, ale także atrakcyjne wizualnie. W tym roku ogłosiliśmy konkurs na ich projekt, w którym może wziąć udział każdy zainteresowany. Wybór zwycięskiego konceptu powierzymy sympatykom naszej imprezy podczas głosowania na Facebooku – dodaje Czerwińska-Wyraz.
Kilka słów o zasadach
Konkurs jest skierowany do pełnoletnich osób fizycznych. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jeden, oryginalny projekt graficzny, który nie był wcześniej publikowany. Termin składania prac upływa 16 lutego o godz. 15:00. Nadesłane projekty będą oceniane pod kątem kreatywności, estetyki i zgodności z tematem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Customer experience

Customer Experience – trendy 2024 [Komentarze marketera]

Ile można zarobić na webinarach? 300 tys. Przychodu za dwa webinary na temat usypiania dzieci, a 26 tys. Z projektowania instalacji

Ile można zarobić na webinarach? 300 tys. przychodu za dwa webinary na temat usypiania dzieci, a 26 tys. z projektowania instalacji