w ,

Przedsiębiorcy, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą, teraz samodzielnie stworzą nawet stronę internetową

Kreator strony internetowej
kreator strony internetowej

Obecnie prowadzenie jakiegokolwiek biznesu nieodłącznie związane jest z działalnością w internecie. Nawet małe, lokalne firmy mają nie tylko wizytówkę Google czy konto w mediach społecznościowych, ale także własną stronę internetową. Co więcej, wiele biznesów funkcjonuje tylko i wyłącznie w przestrzeni online. Nie ulega więc wątpliwości, że strona internetowa w obecnych czasach ma ogromne znaczenie. Z drugiej strony na etapie jej tworzenia może pojawić się wiele problemów. Dla małych firm nieraz przeszkodę stanowią czas i pieniądze. A przynajmniej tak było do tej pory. Obecnie nie trzeba bowiem wcale zatrudniać programisty. Zamiast tego można wykorzystać kreator strony internetowej i zrobić wszystko samodzielnie.

Wielu przedsiębiorców chce mieć wszystko pod kontrolą. Także projekt strony www

Niejeden przedsiębiorca woli wszystko robić samodzielnie niż delegować zadania innym. Przyczyn może być kilka. Przede wszystkim w grę wchodzą pieniądze. Outsourcing w malej firmie często pochłania bowiem znaczną część budżetu. Czasem więc nie tyle z chęci co z przymusu wiele rzeczy trzeba zrobić na własną rękę. Oczywiście pozwala to zaoszczędzić pieniądze, z drugiej strony trzeba poświęcić wiele czasu, by zrozumieć konkretne zagadnienie. O ile jednak początkujący przedsiębiorca jest w stanie zdobyć wiedzę z zakresu marketingu czy księgowości, to przy projektowaniu strony internetowej problem jest już znacznie większy. W końcu nawet mimo wielkich chęci nie da się zostać programistą w jeden dzień.

Często jednak wcale nie chodzi o pieniądze, ale o to, by mieć wszystko pod kontrolą. Nie brak osób, które żyją w przeświadczeniu, że same zrobią wszystko najlepiej. Wówczas mogą mieć duży problem z delegowaniem zadań nawet tym osobom, które bezsprzecznie mają większe doświadczenie w danej dziedzinie.

Dobra wiadomość dla prowadzących własny biznes – teraz stronę internetową mogą zaprojektować sami

Jeszcze kilka lat temu trzeba by było powiedzieć, że nie da się pogodzić chęci samodzielnego zajmowania się wszystkimi sprawami firmy i oszczędnego jej prowadzenia z nowoczesnym projektem strony internetowej. Jednak tam gdzie popyt, tam też i podaż. I ta luka na rynku szybko się zapełniła. Teraz zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność, jak i małe czy średnie firmy zamiast zatrudniać programistę, mogą wykorzystać kreator strony internetowej Nie jest tu wymagana żadne wiedza programistyczna, umiejętność kodowania czy projektowania stron. Dzięki narzędziu opartemu na sztucznej inteligencji przedsiębiorca ma teraz szansę stworzyć nowocześnie prezentującą się witrynę i to przy niewielkich kosztach i w stosunkowo krótkim czasie.

Kreator strony internetowej

Kreator stron internetowych także dla branży e-commerce

W tym miejscu może jednak pojawić się pytanie – czy kreator stron internetowych to rozwiązanie dobre dla każdego biznesu? Odpowiedź brzmi: tak. Oczywiście pod warunkiem, że wybierze się usługę oferującą wiele rozwiązań. Na rynku dostępnych jest bowiem kilka propozycji, ale na szczególną uwagę zasługuje zyro.com. To strona, na której przy pomocy sztucznej inteligencji można stworzyć od zera stronę dopasowaną ściśle do swoich potrzeb. Dużym atutem tego rozwiązania jest ogrom dostępnych narzędzi, które sprawiają, że Zyro sprawdzi się nie tylko w przypadku prostych witryn informacyjnych, ale nawet w branży e-commerce, jeśli dana osoba chce założyć własny sklep internetowy.

Przede wszystkim Zyro pozwala zadbać o tworzenie biznesu online bardzo kompleksowo. Wśród dostępnych narzędzi znajduje się kreator nazw, dzięki któremu można wybrać idealną nazwę i już od początku dbać o budowanie świadomości marki. Oprócz tego w dostępnych narzędziach znalazł się także kreator sloganu i kreator logo. Sam kreator strony internetowej jest więc tylko jednym z szeregu dostępnych produktów składających się na kompleksowe rozwijanie działalności w sieci.

Samą stronę można natomiast stworzyć przy pomocy gotowych szablonów, które następnie wystarczy dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Przedsiębiorca dysponuje tu dużą swobodą w zakresie samej kolorystyki czy układu graficznego. W prosty sposób może więc stworzyć nowocześnie i profesjonalnie wyglądającą witrynę. Funkcje oferowane przez Zyro pozwalają też w kompleksowy sposób zadbać o sposób sprzedaży – nie tylko dodawać produkty na stronę i umożliwiać ich kupowanie, ale także monitorować zapasy, zarządzać przesyłkami i płatnościami, a przy tym wszystkim zachować pełne bezpieczeństwo transakcji.

Teraz mały budżet czy chęć zrobienia wszystkiego samodzielnie nie są już przeszkodą w drodze do idealnej strony internetowej. Nie można też zapomnieć o jeszcze jednym plusie – tworząc stronę samemu, nie jest się zależnym od żadnych terminów narzuconych przez inną osobę, w tym wypadku przez programistę. Już za pomocą kilku kliknięć można bowiem samodzielnie stworzyć gotowy projekt i rozpocząć swój biznes online.

Kreator strony internetowej


 1. Whites dla Domino’s z obsługą SEO i content marketingu
 2. Zmiana zawodu: już co trzeci pracownik planuje zmienić zawód. Najchętniej zostałby programistą
 3. Kolacja w sercu pola konopi pod Poznaniem – chyba jedyne takie wydarzenie w Europie

 

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Lalka bolesław prus

  Lalka Bolesława Prusa w serialu audio Empik Go

  Marketing w małej placówce handlowej. Jak rzucić wyzwanie „gigantom”?