w

Celebracja radości i eksperymentowanie z modą – Tommy Jeans rusza z nową kampanią

Najnowsza kampania tommy jeans

Tommy Hilfiger od lat należy do najbardziej rozpoznawanych na świecie marek premium, a kolejne wypuszczane przez nią kolekcje cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w tym przypadku – wygląda na to, że najnowsza kampania Tommy Jeans stanowiąca celebrację radości i zachęcająca do eksperymentowania ze stylem również okaże się hitem.

Najnowsza kampania Tommy Jeans: Amsterdam, wrzesień 2022

Marka Tommy Hilfiger, rozpoczyna kampanię TOMMY JEANS na jesień 2022 przedstawiając video z udziałem piosenkarki, autorki tekstów i producentki @temsbaby.

Po światowej trasie Tems (@temsbaby) wraca do swojego rodzinnego miasta Lagos w Nigerii i staje się główną gwiazdą kampanii. Video promocyjne powstało przy wsparciu zespołu skateboardingowego WAFFLESNCREAM oraz artystów Alté, Lady Donli i Damiego Oniru. Lagos, w którym powstała kampania jest dziś jednym z najbardziej ekscytujących, globalnych centrów kreatywności.

Najnowsza kampania tommy jeans

„Bycie częścią tej kampanii jest ekscytujące, szczególnie z tego powodu, że dzięki niej wiele osób pozna Lagos oraz jego klimat i kulturę” – mówi Tems. „Zamieszkujące miasto społeczności nie tylko zachęcają do dążenia do celu ale i przesuwania granic –co bardzo pomaga ewoluować jako twórca. To podejście odegrało kluczową rolę w tym, że stałam się artystką, którą jestem dzisiaj”.

Najnowsza kampania tommy jeans

Kultowe rozwiązania i modowe eksperymenty

W kampanii pojawia się pierwsza kolekcja Tommy Collection. Zainspirowana mieszanką kultury prep, skate i hip-hopu z lat 90. kolekcja dla mężczyzn, kobiet i gender-inclusive składa się z kultowych fasonów we współczesnym stylu streetwear. Linia eksperymentuje z proporcjami i detalami inspirowanymi odzieżą sportową, jednocześnie prezentując wariacje na temat kurtki puchowej Alaska. Oversize’owy krój, odpinane rękawy i nadruk z monogramem sprawiają, że ta puchówka to kluczowy element kolekcji.

Najnowsza kampania tommy jeans

Tommy Collection będzie dostępna u wybranych partnerów, w tym HBX, End Clothing, BSTN i One Block Down, a także na tommy.com oraz w wybranych sklepach TOMMY JEANS na całym świecie.

Uokik postawił zarzuty olx. Pl

UOKiK postawił zarzuty OLX.pl

Kolekcja kosmetyków bell x genzie

Limitowana kolekcja kosmetyków Bell x GenZie już w sprzedaży