w

Snoop Dogg odpala sprzedaż marihuany pod własną marką, pomaga mu Pentagram. Jaracie (się)?

Snoop dogg odpala sprzedaż marihuany pod własną marką, pomaga mu pentagram. Jaracie (się)?

Snoop Dogg – raper, przedsiębiorca,a nade wszystko miłośnik jarania trawy- nie mógł przepuścić okazji do rozkręcenia legalnego biznesu związanego z “trawką”. Przygotował linię ekskluzywnych produktów Leafs By Snoop, a o ich warstwę wizualną zadbała renomowana agencja Pentagram.

Legalna marihuana to jeden z najgorętszych tematów w amerykańskim biznesie. Coraz więcej stanów wprowadza zezwolenia na posiadanie, nie tylko medycznej wersji zioła, a kreatywni miłośnicy tej używki prześcigają się w pomysłach na własne inicjatywy. Rihanna, która od lat publikuje na Instagramie liczne zdjęcia nie pozostawiające wątpliwości odnośnie tego, jak bardzo lubi palić trawę, kilka dni temu ogłosiła, że otwiera własną markę legalnej marihuany “MyRihanna”. W ofercie będzie miała zioło w kilku odmianach, które – jak obiecuje artystka – powinno zadowolić każdego konesera.

Snoop dog leafs 2

Snoop dog leafs 1

Snoop dog leafs

Snoop Dogg kilkukrotnie już aresztowany za posiadanie tego narkotyku, ma inny pomysł – zamierza wypuścić na rynek nie tylko sam “materiał bazowy”, ale też produkty wzbogacone o marihuanę. Pod wspólną marką Leafs by Snoop sprzedawane więc będą podrasowane słodycze, susz, kwiaty i wosk. O ile raper zadba zapewne o stosowną promocję i lokowanie produktu, o tyle opracowanie identyfikacji wizualnej i projekt opakowań powierzył profesjonalistom z odpowiedniej branży. Dobry wizerunek marki przygotowała agencja Pentagram znana z ciekawych, eleganckich i śmiałych kreacji. Przypomnijmy, że to właśnie Pentagram odpowiadał za to, że w Nowym Jorku na chwilę zmieniono nazwy ulic i ustawiono nową ławkę- wszystko w związku z akcją promocyjną serialu Mad Men. Tu wizjonerzy z Pentagrama musieli zmierzyć się nie tylko z kwestią tego jak wizualnie mają się prezentować opakowania i wszystko, co ma je promować. Marihuana i pochodzące od niej produkty spożywcze wymagały odpowiedniego sposobu zabezpieczenia i przechowywania. Patrząc na to, jak zestawy produktów prezentują się w internecie musimy przyznać, że udało się to zrobić elegancko. Aż chce się zamawiać…

[podobne_pentagram]

źródło: www.leafsbysnoop.com

Kawa rzeszowska – najbardziej fotogeniczna kawiarnia w polsce

Kawa Rzeszowska – najbardziej fotogeniczna kawiarnia w Polsce

Whitepress publikuje wyniki badania efektywności content marketingu

WhitePress publikuje wyniki badania efektywności content marketingu