Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Social Tigers wygrywa przetarg na obsługę social media Motoroli 

Motorola

Od lipca Social Tigers zajmie się pełną obsługą mediów społecznościowych Motoroli w Polsce. 

Współpraca jest wynikiem toczącego się od marca postępowania przetargowego. Dzięki wygranej agencja Social Tigers będzie odpowiadała teraz za obsługę profili i kampanii reklamowych w najważniejszych dla Motoroli kanałach socialmediowych. 

Jako marka kierujemy się ideą dostarczania przełomowych technologii szerokiej grupie ludzi. Ta idea wymaga dynamicznego podejścia i wysokiej jakości komunikacji. Wierzymy, że agencja Social Tigers pomoże nam w realizacji tej misji – argumentuje wybór Motorola.

 Rozpoczęcie współpracy z Motorolą to kolejny krok milowy w rozwoju Social Tigers. Kompleksowa obsługa kultowych marek to jeden z naszych kierunków strategicznych. Gdy tak silna marka jak Motorola decyduje się na współpracę z naszą agencją, doceniając nie tylko nasze kompetencje techniczne, ale też kreatywność i pomysły zaprezentowane w postępowaniu przetargowym, mam pewność, że zmierzamy w dobrym kierunku. – mówi Franciszek Georgiew – CEO Social Tigers. 

Kontrakt został zawarty na rok i wchodzi w życie z początkiem lipca 2020 r. Za działania po stronie agencji Social Tigers odpowiada Karol Decka z zespołem prowadzonym przez Karolinę Kawską. 

Motorola powstała w 1928 r. Jej produkty odpowiadały za łączność pomiędzy zespołem astronautów a bazą NASA podczas lądowania na Księżycu. Pierwsze słowa wypowiedziane przez człowieka na Księżycu dotarły na Ziemię dzięki przekaźnikowi od Motoroli. Marka jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek telefon komórkowy w 1983 r., stała się marką kultową m.in. dzięki telefonom z klapką z linii razr, która powróciła w 2019 r. jako pierwszy smartfon składany w poziomie. Właścicielem marki jest Lenovo. 

W portfolio klientów agencji digitalowej Social Tigers znajdują się takie marki jak Krupnik, AutoMapa, Herbalife Nutrition, Uczelnia Łazarskiego czy sieć wegańskich restauracji Krowarzywa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *