Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Trwa akcja Lekkostronniczy.tv oraz Paczkomatów InPost

Lekkostronniczy.tv oraz Paczkomaty InPost zapraszają do włączenia się w wyjątkową akcję wsparcia Domu Dziecka w Sieborowicach. Udział może wziąć każdy! Odrobina chęci wystarczy, by sprawić dzieciom ogromną radość. Prezenty dla podopiecznych z Domu Dziecka w Sieborowicach wystarczy spakować do paczki i zupełnie za darmo nadać w dowolnym Paczkomacie InPost.

Jak przyłączyć się do Lekko Stronniczej Akcji? Wystarczy poszukać w domu rzeczy, które przydadzą się lub sprawią radość dzieciom z Domu Dziecka. Wyjątkowym podarunkiem może być choćby zestaw książek lub sprzęt elektroniczny, czyli wszystko to z czego ucieszyłoby się dziecko w wieku od 8 do 18 roku życia.
Prezent spakować należy do paczki o maksymalnych wymiarach 41/38/64 cm, wejść na stronę http://lekkostronniczy.tv/paczkomaty/, wygenerować specjalny kod i nadać przesyłkę w Paczkomacie InPost. Całkowicie za darmo. Najbliższy Paczkomat można znaleźć na stronie http://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat.

Lekkostronniczy.tv i Paczkomaty InPost

„Wsparcie Lekko Stronniczej Akcji było dla nas naturalną sprawą. Paczkomaty InPost zawsze chętnie włączają się w tego typu działania. Tym razem postanowiliśmy przekazać 3000 kodów, dzięki którym wszystkie prezenty zostaną nadane zupełnie za darmo. W imieniu organizatorów i własnym zachęcamy do włączenia się w Lekko Stronniczą Akcję. Uśmiech dzieci znaczy bardzo wiele!” – powiedział Jacek Siekierczak, Brand Manager Paczkomaty InPost.

Organizatorzy akcji – Lekkostronniczy.tv – zachęcają wszystkich uczestników do załączenia pozdrowień dla dzieci i przesyłania zdjęć paczek na adres kasia@lekkostronniczy.tv. Z nadesłanych zdjęć zostanie stworzona wirtualna tablica, która znajdzie się na stronie Lekkostronniczy.tv. Więcej informacji na stronach http://mojatrawa.pl/wszyscy-jestesmy-jedna-paczka.html oraz http://lekkostronniczy.tv/paczkomaty/.