w

Universal McCann z Energią dla firm

Universal mccann z energią dla firm

Universal McCann zdobył budżet Energii dla Firm, największego niezależnego sprzedawcy energii elektrycznej w Polsce. Dom mediowy będzie odpowiadał za planowanie i zakup mediów offline w 2014 r.

Klient został pozyskany w drodze przetargu. Zaplanowane działania mają utrwalić i wzmocnić markę Energii dla firm na polskim rynku niezależnych sprzedawców energii elektrycznej.

Współpraca z Energią dla firmy to dla nas wyróżnienie i kolejne wyzwanie na nadchodzący rok. Jesteśmy zadowoleni, że do grona naszych klientów dołączył projekt z branży energetycznej. Pozwala nam to poszerzać doświadczenie w zakresie pracy z klientami z tego sektora – mówi Zofia Sanejko, VP Universal McCann – Zawsze staramy się dokładne zrozumieć potrzeby Klienta, więc tym bardziej cieszymy się, że zostało to docenione, powierzając nam obsługę mediową tak ważnej firmy. – dodaje Zofia Sanejko

Ważnej, gdyż z jej usług korzysta już ponad 25 tys. klientów, a co piąta firma zmieniająca sprzedawcę energii wybiera właśnie Energię dla firm. Energia dla Firm jest niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej, działającym od 2010 roku. Misją spółki jest dostarczanie klientom najwyższej jakości usług dostępnych na rynku energetycznym. Energia dla firm stwarza przedsiębiorcom realną możliwość optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej poprzez fachowe doradztwo oraz redukcję formalności do minimum.

źródło: mat. pras.

K2 autorem nowego serwisu dla marki opoczno

K2 autorem nowego serwisu dla marki Opoczno

Admonday. Tomasz kuchno wybiera najciekawsze reklamy świąteczne

AdMonday. Tomasz Kuchno wybiera najciekawsze reklamy świąteczne