w ,

Usługa FerBuy nową metodą płatności w Przelewy24

Usługa ferbuy nową metodą płatności w przelewy24

Szereg opcji płatniczych oferowanych przez Przelewy24 został wzbogacony o nową na rynku usługę finansową. Od 1 grudnia 2013 roku e-sklepy korzystające z platformy mogą udostępnić swoim klientom opcję „kup teraz, zapłać później”. To kolejna integracja systemu FerBuy z najpopularniejszymi rozwiązaniami na polskim rynku e-commerce.

FerBuy to funkcjonujący w Polsce od kwietnia 2013 roku alternatywny sposób dokonywania płatności w Internecie. Spośród innych rozwiązań wyróżnia go termin, w którym klient dokonuje płatności za zakupiony produkt. Kupujący najpierw otrzymuje towar, dopiero później dostaje fakturę oferującą dwie możliwości spłaty. Może ją uregulować w całości, w ciągu 14 dni, lub rozłożyć płatność w elastycznym systemie ratalnym.

Nawiązanie współpracy z kolejnym czołowym graczem na polskim rynku e-commerce jest zgodne z naszym planem rozwoju w Polsce. Popularność rozwiązania daje nam duży zasięg i możliwość przekonania o zaletach systemu wielu kolejnych e-handlowców. Przelewy24 to pierwszy z wielu serwisów umożliwiających płatność w Internecie, z którymi planujemy integrację – komentuje współpracę Caj Sjöman, Global Head FerBuy.

Przelewy24 to jeden z czołowych systemów płatności internetowych on-line obsługujących transakcje w standardzie 24/7/365. Serwis już od 10 lat dostarcza największą w Polsce ilość metod płatniczych, umożliwiając dokonywanie przelewów i płatności z około 40 bankami.

Integracja naszego rozwiązania z systemem FerBuy poszerza platformę o kolejną, atrakcyjną możliwość płatności. FerBuy to usługa wyróżniająca się na tle innych metod płatniczych. Jesteśmy przekonani, że zainteresuje Partnerów Przelewy24 oraz ich klientów – mówi Piotr Kurczewski, Prezes Zarządu firmy DialCom24.

źródło: mat. pras.

Młode łaciate pełne energii - nowa kampania mlekpolu

Młode Łaciate pełne energii – nowa kampania Mlekpolu

9 prawd o świątecznych zakupach

9 prawd o świątecznych zakupach