Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Visual Crafters – nowa agencja komunikacji wizualnej

Visual Crafters

W pierwszych dniach grudnia działalność rozpoczęła agencja Visual Crafters – hybrydowa agencja komunikacji wizualnej, która łączy dotychczasowe zespoły LAF AM i Masik Production. Visual Crafters wystartowało realizując projekty fotograficzne dla TVN, Reserved, CAP 74024.

Obserwujemy i aktywnie współtworzymy polski rynek fotograficzny od ponad dekady. Zauważyliśmy, że brakowało w nim podmiotu, który ma nie tylko najwyższe kompetencje w dziedzinie produkcji, ale też umie dostarczyć wyjątkowej jakości w obszarze kreacji, wesprzeć klienta w procesach strategicznych, dbać o ciągłość jego komunikacji z otoczeniem. Tylko działając w ten sposób można stworzyć świat wizualny, który da klientowi trwałą przewagę biznesową. Odpowiedzią na tę lukę na rynku są Visual Crafters – mówi Łukasz Lewandowski, jeden z CO-Founders and Head of Production Visual Crafters, do tej pory zarządzający Masik Production, gdzie realizował projekty m.in. dla CCC, Reserved, Stella McCartney, Vogue Polska.

Visual Crafters to zespół sześciu osób i ponad 50 współpracowników, wśród których znaleźli się m.in. producenci fotograficzni, twórcy contentu, stratedzy marki, styliści. Ważnym zasobem Visual Crafters pozostaje zespół artystów, którzy do tej pory działali w strukturze LAF Artist Management, a do którego dołączyli nowi twórcy. Visual Crafters reprezentuje tym samym: Kubę Dąbrowskiego, Barta Pogodę, Szymona Szcześniaka, Bartka Wieczorka, Wunsche&Samsel, Michała Koszka oraz Michała Gerlacha.

Zachowując indywidualny rys kreacji i świeżość rozwiązań wizualnych pokazujemy, że dzisiejszy świat wizualny marek to to konstrukcja, którą buduje się w sposób ciągły. Kompleksowo, profesjonalnie, z mocnymi zespołami. Wychodzimy od fotograficznego kadru i proponujemy dużo szersze myślenie o komunikacji wizualnej, obejmujące długofalową strategię i obsługę wielu kanałów – dodaje Mateusz Mizgalski, drugi z CO-Founders i Head of Artist Management Visual Crafters, wcześniej zarządzający LAF AM, które w portfolio klientów miało m.in. TVN, UBS, Reserved, Huawei, Ryłko.

 

Więcej o Visual Crafters: http://visualcrafters.agency

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *