Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Vogue Polska z kolejną odsłoną akcji #zostanwdomuzvogue wspiera polskich projektantów.

Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno nie tylko na naszej psychice, ale również na światowej gospodarce. Z widmem kryzysu mierzy się między innymi branża mody. – Każdy z nas ma w swojej szafie rzeczy ulubionych polskich projektantów. Wspierajmy ich w tej trudnej sytuacji – mówi redaktor naczelny „Vogue Polska” Filip Niedenthal.

Odpowiedzią na potrzeby rodzimych twórców jest akcja, z którą startujemy. Do każdego zamówienia złożonego w sklepach online wybranych projektantów dołączony zostanie najnowszy numer naszego pisma.

Poza tym redakcja Vogue Polska przygotowała szereg materiałów, które ukażą się w najbliższych dniach na stronie Vogue.pl, social mediach i u zaprzyjaźnionych influencerów i liderów opinii. Pełna lista projektantów i marek biorących udział w projekcie znajduje się na stronie Vogue.pl. 

Wkrótce zaprezentowane zostaną dalsze kroki w ramach akcji #zostanwdomuzvogue, która wystartowała 16 marca. W ramach zachęcania Czytelników do pozostania w domu wydawca magazynu przygotował ofertę wysyłki kwietniowego wydania z dostawą gratis. Od 20 marca zachęcamy też fanów tytułu do publikowania swoich zdjęć z magazynem, które regularnie repostujemy na profilach społecznościowych Vogue Polska.

Dodaj komentarz