w ,

Agencja Keino dla sieci Stokrotka

Stokrotka tutaj jest

Agencja Keino opracowała nowy, pojemny format komunikacji dla sieci sklepów Stokrotka. Zmiana wsparta jest kampanią telewizyjną, radiową, online, OOH oraz in-store.

Nowy format komunikacji skupiony wokół hasła „tutaj jest” stanowi kolejny etap budowania wizerunku i wyróżnialności Stokrotki. Opowiada o cechach, wartościach i charakterze tej marki. 

Hasło „tutaj jest” funkcjonuje w wielu wymiarach, a jego uniwersalny charakter pozwala na komunikowanie zarówno oferty sprzedażowej, jak i wizerunku marki. W najbliższym czasie Stokrotka skupi się na haśle sprzedażowym „tanio tutaj jest”, nie rezygnując z rozwinięć „świeżo tutaj jest” i „wybór tutaj jest” – wskazujących na kluczowe benefity sieci supermarketów Stokrotka.

Pojemność tego formatu in-store usłyszymy także w odsłonie rekrutacyjnej „praca tutaj jest”. Szerokie możliwości komunikowania potrzeb przez markę Stokrotka to ukłon w stronę klientów, którzy są niepowtarzalni, różnorodni i zwracają uwagę na różne cechy marki.

Nowa komunikacja to także odświeżona i spójna we wszystkich formatach szata graficzna cotygodniowych materiałów promocyjnych: gazetek reklamowych, plakatów, billboardów i bannerów na stronie www.stokrotka.pl. Nowością jest również 30-sekundowa reklama telewizyjna wykorzystująca aranżację hitu Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka „Papaya” po raz pierwszy ze słowami. Utwór słowno-dźwiękowy nawiązuje do hasła kampanii „tutaj jest”. 

Kampania 360 stopni będzie widoczna w telewizji, online, w kanałach social media, OOH, a także słyszalna w radiu i komunikatach in-store. 

Za przygotowanie strategii, kreacji oraz client service odpowiada agencja Keino. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Joho. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mido. 

###

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Xiaomi x mrozu

Xiaomi x Mrozu

Mateusz zapała

Mateusz Zapała Strategy Directorem i Partnerem w Kierunku Kreatywnym