Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Bluerank i GoldenSubmarine podpisały porozumienie o współpracy merytorycznej

Głównym celem zawarcia umowy jest, jak podkreślają obie strony, wzajemne uzupełnienie i wzmocnienie kompetencji w różnorodnych obszarach komunikacji e-marketingowej. Dzięki temu potencjał obu agencji działających wspólnie – zwłaszcza w kontekście udziału w wybranych przetargach i pozyskiwania nowych klientów – znacząco wzrasta. 

Firmy mają już za sobą pierwsze doświadczenia współpracy dotyczącej łączenia oferty i wymiany doświadczeń w obsłudze klientów. Umowa jest bezterminowa.

Obie agencje – Bluerank i GoldenSubmarine – zatrudniają po przeszło stu pracowników oraz mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i szerokim portfolio klientów. 

Od lat znamy się z Bluerankiem, nadajemy na tych samych falach. Ponieważ kompetencje obu agencji uzupełniają się, nawiązując bliższą współpracę, znacząco poszerzamy zakres wspólnej oferty. To bardzo istotne, zwłaszcza że działamy w bardzo złożonej, postdigitalowej rzeczywistości, gdzie granice komunikacji w między kanałami zacierają się. Tymczasem wspólnie tworzymy zespół prawie dwustu pięćdziesięciu ekspertów z różnych obszarów komunikacji marketingowej, co przyniesie znaczące korzyści naszym klientom – mówi Grzegorz Krzemień, prezes GoldenSubmarine.

Łączymy siły z GoldenSubmarine, bo czujemy, że działamy i myślimy podobnie. Do tego nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają. GoldenSubmarine są świetni w kreacji, o czym świadczy pozycja na rynku i liczne nagrody na ich koncie. My czujemy się mocni w performance marketingu. Wspólnie możemy kompleksowo realizować usługi obejmujące wiele obszarów i konkurować z sieciowymi agencjami i domami mediowymi. Nasze doświadczenia i współpraca z partnerami zagranicznymi pozwalają także myśleć o wspólnych projektach międzynarodowych – komentuje Maciej Gałecki, prezes Bluerank.

 

Dodaj komentarz