Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Antoni Nykowski debiutuje filmem krótkometrażowym i przedłuża kontrakt na wyłączność z Papaya Films.

Antoni Nykowski

W sieci pojawił się zwiastun filmu „ZOE”. Antoni Nykowski, jeden z najbardziej utalentowanych reżyserów reklamowych, debiutuje tym razem w roli reżysera filmu krótkometrażowego. W roli głównej zobaczymy gwiazdę pokazów Miu Miu, Chanel i Dior, polską supermodelkę Olę Rudnicką. Z okazji premiery zwiastuna filmu, Papaya Films ogłosiło  również oficjalne przedłużenie współpracy na wyłączność w Polsce z Antonim Nykowskim.

Antoni pracował już ze światowej sławy gwiazdami takimi jak Cara Delevingne, Georgia May Jagger czy Robert Lewandowski tworząc rozpoznawalne i skuteczne kampanie reklamowe. Tym razem współpraca z top modelką – Olą Rudnicką jest debiutem dla nich dwojga, Antka jako reżysera i scenarzysty filmu krótkometrażowego a dla Oli debiutem aktorskim. Za zdjęcia odpowiada Michał Dąbal, produkcją zajął się nowojorski oddział Papaya Films a za postprodukcję odpowiadają studia Miło & Głośno.

„ZOE” to intrygująca opowieść o zmaganiach się z codziennym życiem modelki, w którym poza niezwykłą pracą, główna bohaterka, doświadcza przedmiotowego traktowania przez swoich pracodawców. Premiera filmu planowana jest na początek 2017 roku. „ZOE” to wyczekiwany film ukazujący ciemne kulisy branży modelingowej.