w

Biuro Informacji Kredytowej wybrało agencję Biuro Podróży Reklamy

Biuro informacji kredytowej wybrało agencję biuro podróży reklamy

W wyniku wygranego przetargu agencja Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z Biurem Informacji Kredytowej. Agencja będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań komunikacyjnych
w mediach społecznościowych oraz wesprze BIK w prowadzeniu szeroko zakrojonej kampanii edukacyjnej, która rozpocznie się 13 maja i potrwa do grudnia bieżącego roku.

Akcja edukacyjna BIK – „Buduj dobrą historię” ma na celu pokazanie konsumentom możliwości świadomego korzystania z potencjału, jaki daje własna wiarygodność finansowa. Swoją tematyką obejmuje trzy istotne tematy: wiarygodność finansową w kontekście budowania dobrej historii kredytowej, scoring oraz ochronę przed wyłudzeniami kredytów. Akcja, która prowadzona jest w ramach Programu Budowania Wiarygodności Finansowej ma charakter społeczny.

Biuro Informacji Kredytowej S.A. gromadzi i udostępnia dane o historii kredytowej klientów banków i SKOK-ów, tzn. informacje o tym, czy rzetelnie spłacają kredyty. BIK spełnia rolę społeczną, wspiera odpowiedzialne kredytowanie zapobiegając nadmiernemu zadłużaniu się klientów. Biuro wykorzystuje najwyższe standardy gromadzenia i przetwarzania danych oraz działa na podstawie restrykcyjnych przepisów – Ustawy Prawo bankowe oraz Ustawy o ochronie danych osobowych. Misją BIK jest wspieranie zaufania oraz bezpieczeństwa uczestników obrotu gospodarczego w Polsce. BIK zostało powołane w 1997r. przez Banki oraz z inicjatywy Związku Banków Polskich dla potrzeb minimalizowania ryzyka kredytowego oraz zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony obrotu pieniężnego.

źródło: mat. pras.

Szybciej, krócej, za ile chcesz. Tak reklamują się agencje

Szybciej, krócej, za ile chcesz. Tak reklamują się agencje

Peugeot i blog czasgentlemanow. Pl zadbają o kulturę i styl na polskich drogach

Peugeot i blog CzasGentlemanow.pl zadbają o kulturę i styl na polskich drogach