w

Bogusław Piotrowski Senior Art Directorem w agencji Chapter1

Bogusław piotrowski senior art directorem w agencji chapter1

Dział kreatywny poznańskiej agencji Chapter1 wzmocnił Bogusław Piotrowski, dołączając do niej na stanowisko Senior Art Director. Wcześniej pracował m.in. w TBWA/ Tequila.

Bogusław piotrowski senior art directorem w agencji chapter1

Bogusław Piotrowski ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Karierę zawodową rozpoczynał w 2000 r. w wydawnictwie J.P.Fantastica, jako projektant graficzny. Następnie pracował m.in. w agencjach TBWA/ Tequila (jako Art Director) i Kineza (jako Creative Art Director). Bezpośrednio przed przejściem do Chapter1 pracował przez 7 lat w agencji 23Heroes, gdzie był Senior Art Directorem oraz  specjalistą ds. 3D.

Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (studia magisterskie, specjalizacje: Grafika Komunikacji Wizualnej oraz Grafika).

Bardzo się cieszymy, że Bogusław będzie naszym nowym Senior Art Directorem i dużym kreatywnym wsparciem agencji. Ma bardzo bogate doświadczenia, w czasie swojej kariery współpracował z wieloma dużymi brandami. Przebudowujemy obecnie nieco nasz dział kreacji, chcemy przenieść środek ciężkości bardziej w kierunku prac koncepcyjnych i strategicznych, a Bogusław świetnie się w tę koncepcję wpisuje – mówi Adam Dopieralski, Creative Director Chapter1. 

 

Doodle nasierowska zofia

Wybitna fotografka w Google Doodle. Kim była Zofia Nasierowska?

Marketing behawioralny santander consumer bank

5 elementów skutecznego marketingu behawioralnego marki [artykuł ekspercki Santander Consumer Bank]