w

Bryska promuje nową odsłonę kultowego tuszu Maybelline

Bryska

Jeden z najpopularniejszych produktów Maybelline New York w tym roku, który wyprzedaje się dzięki chwytliwej, wiralowej kampanii TikTok, doczekał się nowej, kosmicznie czarnej odsłony. Idąc za ciosem L’Oreal Polska promuje go kampanią z udziałem Bryskiej, którą przygotowała agencja MullenLowe Warsaw.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez bryska (@bryska)

Po sprzedażowym sukcesie i czerwcowej kampanii na naszym rynku, która osiągnęła 106 proc. zakładanego zasięgu zdecydowaliśmy się na kolejne działania – wyjaśnia Katarzyna Getmanchuk, brand manager Maybelline New York w L’Oreal Polska. – W kampanii, obok klasycznej odsłony czarnego tuszu w różowo metalicznym opakowaniu, promowana jest także nowość – Sky High Cosmic Black w kolorze głębokiej czerni. Wprowadzony chwilę temu do sprzedaży Sky High Cosmic Black również zyskał już popularność wśród Polek, co pokazują liczne entuzjastyczne oceny na Wizaż**. Postanowiliśmy się podzielić tymi wspaniałymi informacjami w nowej kampanii – dodaje.

Ponadto Maybelline New York zachęca kobiety do tego, by wyglądały jak najlepiej, korzystając z zaawansowanych technologicznie formuł z nowojorskim akcentem. Maskara daje nieziemskie wydłużenie oraz zwiększoną objętość rzęs. Produkt został wzbogacony o ekstrakt z bambusa oraz wydłużające włókna, dzięki czemu zapewnia efekt długich i mocnych rzęs.

W polskiej miesięcznej odsłonie digitalowej kampanii Sky High Cosmic Black twarzą key visuali jest piosenkarka Bryska. Działania prowadzone są także na YouTube, Facebooku, Instagramie oraz TikToku. Na jej potrzeby agencja MullenLowe Warsaw przygotowała także spoty w wersji 15 i 6 sekundowej. Marka zaangażowała również lokalnych influencerów. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom. 

Roy perticucci już oficjalnie prezesem allegro

Roy Perticucci już oficjalnie prezesem Allegro

Janusz Palikot pozywa Jana Śpiewaka za nazwanie go bandytą