w

Change Serviceplan i Media Republic dla Śmietany Łaciatej

Change serviceplan i media republic

Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie po raz kolejny powierzyła agencjom Change Serviceplan i Media Republic (obydwie należą do Group One) realizację trwającej cały rok kampanii “Śmietana na 100%” marki Śmietan Łaciatych. Obie spółki współpracują z marką Mlekpol od 4 lat.  

Koncepcja kampanii jest kontynuacją idei “Śmietana na 100%”, pokazującej, że Łaciata jest w 100% naturalna, 100% gęsta i 100% tradycyjna. W ramach aktywacji powstał spot promujący drugi cykl filmów Łaciatej Akademii, która dalej inspiruje kulinarnie oraz edukuje w zakresie gotowania i zastosowania kwaśnej śmietany w kuchni. W tegorocznej edycji śmietana pojawia się w kontekście wspólnego gotowania i jedzenia – podczas pikniku, grilla czy ogniska.

Gospodynią Łaciatej Akademii jest Anna Marciniak, stylistka żywności i szefowa kuchni, od roku ambasadorka śmietany Łaciatej. Dla Anny Marciniak gotowanie to sztuka, ale i prostota, a wszystko “okraszone” filozofią zero waste. 

Sercem działań reklamowych jest serwis smietanalaciata.pl. wspierany kampanią video, bannerową, szerokimi działaniami w social mediach, dodatkowymi aktywacjami dla konsumentów oraz udziałem influencerów na Instagramie i TikToku. 

Agencja Change Serviceplan odpowiada za strategię i kreację, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Republic. Spot wyprodukował dom produkcyjny Neverest Warsaw. 

Marki w dobie recesji

Marki w dobie recesji. Jak powinny postępować marki, żeby zatrzymać klienta?

Traffit

Najbardziej skuteczne portale pracy dla pracowników biurowych w 2022 roku – raport TRAFFIT