w

Gong wygrał przetarg na obsługę Virgin Mobile Polska

Gong wygrał przetarg na obsługę virgin mobile polska

Zakres współpracy

Gong, agencja kreatywna w ramach Group One, specjalizująca się w rozwiązaniach z pogranicza mediów cyfrowych i tradycyjnych, rozpoczyna długofalową współpracę z marką Virgin Mobile. Gong będzie pełnił rolę wiodącej agencji strategiczno-kreatywnej.
W ramach współpracy będzie odpowiadał za całościową obsługę komunikacji telekomu –  w tym stworzenie platformy komunikacyjnej, która będzie spajała działania we wszystkich mediach. Poprzednio Virgin Mobile był obsługiwany w tym zakresie przez „Lubię to – linked by Isobar” (Dentsu Aegis Network).

Virgin Mobile jest częścią Virgin Group – międzynarodowej grupy inwestycyjnej i marki rozpoznawalnej na całym świecie, założonej przez Richarda Bransona. Na polskim rynku operator jest obecny od 2012 roku i może pochwalić się największą dynamiką wzrostu liczby użytkowników ze wszystkich operatorów wirtualnych.

Gong – agencja kreatywna full-service z digitalowym sercem

Przekazujemy naszą całościową komunikację w ręce Gong, który okazał się czarnym koniem tego przetargu. O wygranej zadecydowały mocny koncept kreatywny, zespół znający rynek telekomów oraz przemyślane i oryginalne koncepty na aktywacje online. Możliwość współpracy z agencją kreatywną, która odnajduje się zarówno w ATL-u jak i digitalu daje ogromy komfort – uzasadnia Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile.

Media cyfrowe są głównym kanałem komunikacji marki Virgin Mobile, dlatego potrzebowali partnera, który zapewni obsługę nowej platformy komunikacji full service, a jednocześnie będzie miał bardzo silne kompetencje digitalowe. Wygrana w tym przetargu to potwierdzenie najmocniejszych stron Gong i tego, co nas wyróżnia na rynku – mówi Jacek Ryniecki, Client Service Director Gong.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Natalia bułdak w agencji opcom

Natalia Bułdak w agencji OPCOM

Marcin mroczek i andrzej błachut z ogilvy&mather do havas warsaw

Marcin Mroczek i Andrzej Błachut z Ogilvy&Mather do Havas Warsaw