w

Google wzmacnia współpracę z Samsungiem

25 lat google

Google wprowadza najnowsze osiągnięcia sztucznej inteligencji do flagowych urządzeń Samsunga. Podczas wydarzenia Samsung Unpacked ogłosił pogłębienie współpracy w zakresie systemu Android, wyszukiwania i rozwiązań chmurowych.

  • Samsung będzie korzystał z Gemini, najlepszego w swojej klasie podstawowego modelu AI od Google, aby zasilić następną generację możliwości AI w swoich smartfonach, począwszy od nowej serii Galaxy S24.
  • Zaznacz, aby wyszukać (Circle to Search) to nowy sposób wyszukiwania czegokolwiek na telefonie z Androidem, bez przełączania aplikacji. Teraz, za pomocą prostego gestu, możemy wybrać to, co nas interesuje, w dowolny sposób – na przykład zakreślając kółkiem, zaznaczając, bazgrząc lub stukając – i uzyskać więcej informacji.</li>
  • Wciąż rozwijamy usługę wiadomości w systemie Android. Magic Compose, teraz działający na urządzeniach przy użyciu Gemini Nano, pomaga tworzyć unikalne wiadomości w różnych stylach, takich jak entuzjastyczny, formalny, a nawet liryczny. Photomoji pozwala tworzyć nowe emoji z własnych zdjęć przy użyciu generatywnej sztucznej inteligencji.
  • Wykorzystując moc sztucznej inteligencji, Android Auto podczas jazdy automatycznie podsumuje długie teksty lub obsługiwane czaty grupowe, dzięki czemu możemy pozostać w kontakcie, koncentrując się na drodze. Android Auto zasugeruje również odpowiednie odpowiedzi i działania, które można wykonać bez dotykania telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Da grasso nowy branding

Da Grasso zmienia branding

Platige image dla versace

Platige Image dla Versace