w

Google obchodzi swoje 25 urodziny

25 lat google

Dzisiaj, 27 września 2023 roku, Google obchodzi swoje 25 urodziny. Firma została założona przez Larry’ego Page’a i Sergeya Brina 4 września 1998 roku, ale to właśnie 27 września wyszukiwarka Google została udostępniona publicznie.

Google dodle
Z tej okazji Google przygotowało szereg atrakcji dla swoich użytkowników. Na stronie głównej wyszukiwarki można zobaczyć specjalny Doodle, a w serwisach Google Usługi dostępne są specjalne promocje i wydarzenia.

Świętując dzisiaj nasze 25. urodziny, świętujemy także 25. rocznicę Waszej ciekawości. W końcu to Twoja ciekawość napędza nas i nasz postęp. Weź pod uwagę, że w 2000 roku tak wiele osób zaczęło szukać w Google zdjęć odważnej sukni Jennifer Lopez na Grammy, że stało się to najpopularniejszym zapytaniem. To wyszukiwanie zwróciło 10 niebieskich linków, ale żadnej zielonej sukienki. Nasi inżynierowie zabrali się więc do pracy, obmyślając nowe sposoby indeksowania obrazów na stronach internetowych i tak powstała Grafika Google , która umożliwi Ci znalezienie tego zdjęcia, którego szukasz szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Google to jedna z największych i najbardziej wpływowych firm na świecie. Jej wyszukiwarka jest najpopularniejszą na świecie, a produkty i usługi Google wykorzystywane są przez miliardy ludzi na całym świecie.

W ciągu 25 lat Google stało się nieodłącznym elementem naszego życia. Dzięki Google możemy łatwo i szybko znaleźć potrzebne informacje, komunikować się z innymi, pracować i bawić się. Google zmieniło sposób, w jaki korzystamy z internetu, a jego wpływ na świat jest ogromny.

Google jest firmą, która stale się rozwija. Firma inwestuje w nowe technologie, takie jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe i blockchain. Google planuje również rozszerzyć swoją działalność na nowe obszary, takie jak medycyna i kosmos.

Jest pewne, że Google będzie nadal odgrywać ważną rolę w naszym życiu w ciągu najbliższych 25 lat i dalej. Firma będzie kształtować sposób, w jaki korzystamy z technologii, komunikujemy się z innymi i żyjemy.


  1. Spotify ujawnia, co Polacy najchętniej słuchali tego lata
  2. Znamy zwycięzców konkursu CatchTHEmoment Answear.com
  3. Jakie powinno być dobre logo?

11 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Sto lat sto lat niech żyje żyje nam jeszcze raz jeszcze raz niech żyje żyje nam niech żyje nam a kto GOOGLE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał koterski reklama materac

Michał Koterski w kampanii nawiązującej do kultowego “Dnia Świra”

Praca dla influencera

Chcesz pracować w sklepie? Powinieneś być influencerem