w

Platige Image dla Versace

Platige image dla versace

Polskie studio postprodukcyjne stworzyło efekty graficzne do najnowszej reklamy linii zapachów Versace Bright Crystal. Reżyserem clipu jest Gordon von Steiner, artysta znany ze współpracy z najsłynniejszymi modowymi markami na świecie. W spocie wystąpiła angielska aktorka Lily James.

Platige image dla versace

Praca Platige Image polegała na wkomponowaniu efektów graficznych do scenografii stworzonej przez Gordona von Steinera, reżysera mającego na koncie współpracę z markami, takimi jak: Givenchy, Prada, Hermès, Louis Vuitton, Dior czy Vogue.

Naszą rolą było wymyślenie, stworzenie, a następnie nałożenie efektów wygenerowanych komputerowo w przestrzeń zbudowaną z wielu luster. Co ciekawe większość czasu spędziliśmy nie nad samymi pracami graficznymi, ale stworzeniem takich konceptów, które będą odpowiadały wyobrażeniom reżysera. Zadanie to było o tyle łatwiejsze, że znaliśmy się już z poprzednich realizacji mówi Bartosz Krasicki, VFX Supervisor.

Platige image dla versace

W roku 2019 Platige Image oraz Steiner stworzyli reklamę polskiej marki Reserved. Klip z Kendall Jenner przygotowany w konwencji włoskiego kina lat 70. zebrał doskonałe recenzje zarówno wśród branży modowej, jak i opinii publicznej.

O pracy przy reklamie Versace mówi Bartosz Krasicki, VFX Supervisor. – Każdy projekt jest unikalny i każdy wymaga indywidualnego podejścia. Ten wyróżniał się swoją oryginalnością. Ciesząc się dużym zaufaniem reżysera mieliśmy duże polu do popisu. Zarówno ja, jak i cały pracujący przy projekcie zespół Platige jest niesamowicie zadowolony z tej współpracy.

Platige image dla versace

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

25 lat google

Google wzmacnia współpracę z Samsungiem

Customer experience

Customer Experience – trendy 2024 [Komentarze marketera]