w

IdealMedia nawiązuje partnerską współpracę z firmą Opera, aby wzmacniać zaangażowanie jej odbiorców

Idealmedia opera

Umowa zapewnia wydawcom partnerskim IdealMedia dostęp do grup odbiorców aplikacji i kanałów Opera News.

Idealmedia opera

IdealMedia, globalna sieć rozwoju grup odbiorców, ogłosiła dzisiaj swoją partnerską współpracę z firmą Opera, globalną firmą specjalizującą się w innowacjach internetowych, która posiada setki milionów użytkowników na całym świecie i zajmuje się od ponad 25 lat tworzeniem przeglądarek internetowych na komputery stacjonarne i platformy mobilne.

Na podstawie umowy firma IdealMedia od teraz będzie zapewniać swoim wydawcom partnerskim dostęp do wielomilionowych grup odbiorców kanałów informacyjnych wewnątrz przeglądarek Opera Mini i Opera na system Android oraz aplikacji Opera News w Polsce, Turcji i Ukrainie.

Infrastruktura wymiany grup odbiorców firmy IdealMedia pomaga wydawcom w zarządzaniu ruchem w sieci stron zależnych i partnerskich oraz ich optymalizowaniem. Partnerstwo pomoże napędzać wzrost zaangażowania w kanałach informacyjnych w przeglądarkach Opera poprzez oferowanie ich czytelnikom możliwości spersonalizowanego korzystania z szerokiej oferty wydawców partnerskich IdealMedia klasy premium.

Serhii Latash, CEO firmy IdealMedia tak komentuje nawiązaną współpracę: „Opera wyznacza standardy dostarczania wysokiej jakości treści i najlepszych produktów konsumenckich. Firma IdealMedia nieustannie ewoluuje, aby zapewniać wysokiej jakości dziennikarstwo, umożliwiając ciągły kontakt wydawców z ich czytelnikami. Nie możemy się doczekać współpracy z zespołem Opera w zakresie rozwoju grup odbiorców, ich zaangażowania i monetyzacji”.

IdealMedia to firma z siedzibą w Charlotte w Północnej Karolinie, będąca globalną siecią wymiany odbiorców, która rozwija swoją obecność w Europie Środkowej i Wschodniej. Używa złożonych algorytmów wykorzystujących analizę big data do oceny, selekcji i klasyfikacji oraz dostarczania istotnych aktualnych materiałów informacyjnych zaangażowanym odbiorcom.

Informacje o firmie Opera

Firma Opera specjalizuje się w innowacjach internetowych, wykorzystując do tego swoje 25-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, które rozpoczęło się od innowacyjnej przeglądarki internetowej Opera. Firma wykorzystuje swoją markę i bazę zaangażowanych użytkowników, aby rozwijać i rozbudowywać nowe produkty i usługi dla osób, które oczekują lepszego doświadczenia w korzystaniu z internetu. Obecnie, przeglądarki komputerowe i mobilne Opera, platforma odkrywania treści Opera News oraz aplikacje poświęcone graniu, Web3 i handlowi internetowemu cieszą się zaufaniem setek milionów aktywnych i zaangażowanych użytkowników. Firma Opera ma swoją główną siedzibę w Oslo w Norwegii i jest obecnie notowana na giełdzie NASDAQ pod symbolem OPRA.

Strona www.opera.com umożliwia pobieranie produktów i dostęp do usług firmy Opera.

Informacje o firmie IdealMedia

Firma IdealMedia została założona w 2013 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest globalną siecią rozwoju grup odbiorców najwyższej klasy, która pomaga wydawcom wiadomości zarządzać przepływami ruchu internetowego, monetyzować go oraz zwiększać efektywność reklam.

Więcej informacji na temat IdealMedia można znaleźć na stronie https://partner.idealmedia.io/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marketing dóbr luksusowych

Luksus to już nie tylko ekskluzywność. Jak w ostatnich latach zmienił się marketing dóbr luksusowych?

Sytuacja polskich marketplace’ów pół roku po wyjściu shopee z polski. Czy decyzja giganta zmieniła lokalny rynek?

Sytuacja polskich marketplace’ów pół roku po wyjściu Shopee z Polski. Czy decyzja giganta zmieniła lokalny rynek?