Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Indulge – aplikacja dla fanek manikiuru

Z pozoru banalna aplikacja może znacznie ułatwić życie wszystkim fankom (i fanom) zdobienia paznokci. Indulge pozwala zachowywać w pamięci telefonu dane o lakierach i dołącza je do zdjęć przedstawiających gotowy manicure.

Aplikacja zadebiutowała podczas TechCrunch Disrupt Hackathon i jest przeznaczona na iPhone’y. Do pełnego wykorzystania jej możliwości konieczne jest również konto na Foursquare – z jego pomocą czekujemy się w salonie piękności, do którego przypisujemy dany lakier. By to zrobić, wystarczy zeskanować jego kod kreskowy za pomocą telefonu. Gdy paznokcie wyschną, możemy zrobić im zdjęcie, o czym przypomni aplikacja, a potem udostępnić je w mediach społecznościowych razem z informacją o lakierze.

Jak tłumaczą jej twórcy, aplikacja Indulge powstała z myślą o niszy fanek manikiuru, które odwiedzają salony piękności i zmieniają kolory na tyle często, że łatwo tracą rachubę w kolejnych odcieniach, a do tego lubią dzielić się nowymi stylizacjami paznokci ze znajomymi. Po przesłaniu fotki pytanie koleżanek zwykle brzmi „Jaki to lakier?”, więc aplikacja udziela szczegółowej odpowiedzi za nas.

Indulge to wspólne dziecko Veliny Ivanovy, Hristo Hristova i Paula Llanosa. Aplikacja ma trafić na rynek jeszcze w tym roku.