w

Magda Szlasa awansuje w strukturze Publicis Worldwide Polska

Magda Szlasa awansowała na stanowisko Account Supervisor w Publicis Worldwide Polska i pokieruje zespołem odpowiedzialnym między innymi za budowanie marek z portfolio PG Health Europe, w tym koordynacją projektów w 7 regionach i 23 krajach. Dotychczas pełniła rolę Account Managera w strukturach agencji.

Magda to osoba obdarzona niezwykłą energią, intuicją i wiarą w to, co robi. Wielokrotnie pokazała, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. W czasie minionych pięciu lat przyczyniła się rozwoju agencji i budowania komunikacji największych jej klientów. Projekty prowadzone przez Magdę są skuteczne i odnoszą sukcesy nie tylko na polskim, ale też na międzynarodowych rynkach. Jednym z nich było stworzenie platformy komunikacyjnej wprowadzającej najnowszy produkt z portfolio marki Vicks na rynek włoski i niemiecki. Awans jest konsekwencją jej pełnego zaangażowania. Serdecznie gratuluję w imieniu całego zespołu!” – powiedziała Dagmara Gadomska, Managing Partner w Publicis Worldwide Polska.

Magda Szlasa pracuje w Publicis Worldwide Polska od 2014 roku. Jest absolwentką kierunków Socjologia oraz Ekonomia Zarządzania i Zachowania Konsumenckie Wageningen University w Holandii. W ramach studiów odbyła praktyki w agencjach Havas i Euro RSCG. Dotychczas miała okazję pracować przy projektach realizowanych m.in. dla Nestlé, Cyfrowy Polsat, Orange, PKN ORLEN, P&G.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Unilever

Unilever ogłasza nowe zobowiązania na rzecz świata bez odpadów

Papierowa butelka

 Pierwsza „papierowa” butelka na piwo