Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Mio MiVue C570 samochodowym gadżetem roku 2019

Mio_Samochodowy Gadżet Roku

 

Mio zwycięża w nowej kategorii

Jak podkreśla organizator Mobility Trends kategorie odzwierciedlają aktualne trendy rynkowe, dlatego zamiast kategorii nawigacja roku w ankiecie pojawiła się zupełnie nowa – „Samochodowy Gadżet Roku”. To właśnie w tej kategorii został doceniony wideorejestrator Mio MiVue C570.

Mio MiVue C570 to urządzenie, które posiada rzeczywisty kat widzenia wynoszący aż 150 stopni. Szklana, optyka, sensor Sony Starvis o przesłona o wartości 1,8 zapewniają użytkownikowi czytelny i przejrzysty obraz. Dzięki temu, że Mio MiVue C570 wyposażony jest w autorską technologię Mio Night Vision Pro urządzenie gwarantuje wysoką jakość nagrań nagrywanych w nocy. Dodatkowymi atutami sprzętu jest wbudowany moduł GPS, możliwość podłączenia kamery tylnej oraz wbudowany system informujący o fotoradarach. Połączenie tych wszystkich cech z niską ceną sprawiło, że Internauci wybrali Mio jako najlepsze elektronicznie urządzenie dedykowane branży motoryzacyjnej.

Wybranie przez internatuów Mio Mi Vue C570 samochodowym Gadżetem Roku utwierdza nas w przekonaniu, że konsumenci w Polsce coraz bardziej świadomie podejmują swoje decyzje zakupowe. Ich kluczowym kryterium przestaje być niska cena na rzecz wysokiej jakości produktu. Niezmiernie cieszy mnie, że to właśnie Mio MiVue C570, który dedykowany jest klientom szukającym sprzętu w tak zwanej średniej półce cenowej otrzymał statuetkę ,Zloty Bell”. Jest to sygnał, że Polacy już nie tylko w produktach premium zwracają uwagę na to jak wykonany jest sprzęt – podkreśla Mariusz Manowski CEE Country Director firmy MiTAC

Decydowali konsumenci

O miano najlepszych w branży nowych technologii walczyły produkty i usługi w 24 kategoriach. W 18 z nich decydujący głos mieli Internauci, którzy od 27 stycznia do 25 lutego br. mogli oddawać głosy w ankiecie znajdującej się na www.mobilitytrends.pl. Wśród 18 kategorii konsumenci mogli wybierać między innymi najlepszy smartfon, laptop czy najlepszy gadżet samochodowy w roku 2019. Jak podkreślają organizatorzy ten rok był nie tylko wyjątkowy ze względu na to, że była to 10 – jubileuszowa edycja plebiscytu, a w ankiecie wzięło udział ponad 24 tysięcy osób. W pozostałym 6 kategoriach decydujący głos mieli eksperci ze świata biznesu oraz mediów, którzy od lat są związani rynkiem mobile.

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcja systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM).

MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *