w

Najlepsi graficy szukają inspiracji w kuchni

Najlepsi graficy szukają inspiracji w kuchni

Co łączy mężczyzn i piwo? Odpowiedź na to pytanie wydaje się być prosta. A co jeśli do tego zestawienia dołożymy gotowanie? Książęce i Koszulkowo.com postanowili to sprawdzić. Właśnie wystartował współorganizowany przez nich Wielki Konkurs dla Grafików, w którym poszukiwane jest hasło i logo promujące ideę męskiego gotowania. Zwycięzca otrzyma trzy tysiące złotych.

– W naszym społeczeństwie nadal pokutuje mit, że gotowanie to kobieca sprawa. Nie od dziś zachęcam mężczyzn, żeby spróbowali swoich sił w kuchni – mówi Michał Górecki
z Koszulkowo.com. – Ten konkurs pozwoli nam stworzyć kolekcję ubrań właśnie dla gotujących, fajnych facetów.

Ci gotować mogą z piwem. Książęce dzięki swojej różnorodności idealnie komponują się z potrawami, wystarczy jedynie sięgnąć po odpowiedni wariant. Takie zestawianie piwa z jedzeniem pobudza wyobraźnię kulinarną, tym razem może też rozbudzić kreatywność grafików. Mają oni zaproponować hasło i logotyp, które sprytnie połączą mężczyznę, gotowanie i piwo. Konkurs trwa do końca maja. Jego zwycięzcę poznamy 3 czerwca. Nagroda pieniężna to nie jedyna rzecz, która czeka na autora wyróżnionego projektu. Zwycięskie hasło i logo znajdzie się na koszulkach, które trafią do sklepu Koszulkowo.

Szczegółowe zasady i regulamin konkursu dostępny na stronie:

#mądremyki mbanku i 50 zł zwrotu za zakupy

#mądreMyki mBanku i 50 zł zwrotu za zakupy

Krówka robi muu – peta uczy o okrucieństwie wobec zwierząt

Krówka robi muu – PETA uczy o okrucieństwie wobec zwierząt