w

Nowa strona Mastermedia w rękach Hand Made

Hand made

Agencja Hand Made właśnie dostała zielone światło do kompleksowego przebudowania strony internetowej Mastermedia. Nie, to nie będzie zwykły lifting. To ma być prawdziwe wyzwanie „full package” – od UX, przez KV, aż po SEO i prace deweloperskie.

Nie idą na łatwiznę – chodzi tu o nieszablonowe rozwiązania. Mówimy o 3D, mikrointerakcjach, paralaksach, i owszem, animacjach z wykorzystaniem creative codingu. Kto by nie chciał zobaczyć tego na swojej stronie, prawda?

„Zdecydowaliśmy się na Partnera mającego olbrzymie doświadczenie w kompleksowych projektach stron www, realizowanych przede wszystkim poza Polską. Kluczowe są dla nas otwartość zespołu Hand Made i kompetencje w tworzeniu serwisu, będącego pierwszą nicią kontaktu. Przed nami wspólna podróż – transfer wiedzy, umiejętności i trendów w użyteczny serwis dla naszych interesariuszy zewnętrznych.” Magdalena Milewska, Kierownik Działu Marketingu Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp. J.

Globalne horyzonty z lokalnym partnerem

Ale nie zapominajmy, co jest w tej grze naprawdę ważne – ekspansja globalna. Strona będzie wielojęzyczna, bo Mastermedia nie zamierza zatrzymać się na lokalnym podwórku. A Hand Made? Oni zostaną na dłużej, zajmując się całokształtem po wprowadzeniu strony.

„Projekt już na etapie przetargowym był bardzo ambitny i złożony. Tym bardziej cieszymy się, że Klient docenił kompleksowość przedstawionej oferty i nasze dotychczasowe portfolio. Jestem pewna, że budowane od wielu lat kompetencje, a także transparentna komunikacja i proces, podczas którego Klient czuje się zaopiekowany na każdym etapie realizacji, przekują się na owocną współpracę i udany efekt końcowy.” — Jadwiga Jaśkiewicz, Project Managerka w Hand Made.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wspolpraca z influencerami

Ekonomia twórców: jak przejść od lajków do kasy według najnowszego raportu Imker

Coca cola highsnobiety

Coca-Cola i Highsnobiety szykują coś dla fashion freaków