w

Nowoczesny sklep internetowy standardem

Sklep internetowy
sklep internetowy

Orange dla Firm stworzył kompleksową usługę, dzięki której stworzenie nowego sklepu internetowego nie stanowi żadnego problemu – podobnie jak ulepszenie już funkcjonującego. Dowiedz się więcej, jak założyć sklep internetowy.

E-sklep – nowa usługa Orange 

Orange Polska wraz z najlepszymi dostawcami branży e-commerce przygotowało nową usługę – stworzenie nowoczesnego sklepu do zakupów online stało się teraz niezwykle proste. Na rynku nadal jest ogromne zapotrzebowanie na usługi wspierające e-commerce. Branża ta rozwija się niezwykle dynamicznie, a pandemia koronawirusa dodatkowo się do tego przyczyniła, gdyż większość zakupowego ruchu przeniosła się do sieci. 

Sklep internetowy – jak założyć?

Mimo że wielu przedsiębiorców prowadzi sprzedaż dwukanałowo – tradycyjnie oraz online, wykorzystując liczne możliwości internetu (jak sklep internetowy, social media, kampanie reklamowe AdWords itd.), nadal są firmy, które nie korzystają z tej możliwości albo traktują ją jako poboczne źródło dochodu. Ostatnie wydarzenia związane z pandemią koronawirusa pokazały, że potrzeba posiadania i udoskonalania takiego e-sklepu jest bardzo pilna. Większość przedsiębiorców posiada już e-sklepy, ale warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą je rozwijać i poprawiać ich funkcjonalność, co może przełożyć się na wyniki sprzedażowe. 

Wiele firm szybko zakłada, rozwija lub optymalizuje swoje platformy – nowa usługa Orange dla Firm oraz BlueSoft, QuarticOn oraz Go2ecommerce wpisuje się w potrzeby i oczekiwania Klientów planujących sprzedaż online. Orange we współpracy z partnerami zbudował zespół ekspertów branży e-commerce, którzy pomagają innym przedsiębiorcom w tworzeniu i rozwijaniu sklepów internetowych. Oferta obejmuje także audyty, doradztwo digital strategy i propozycje nowoczesnych rozwiązań z zakresu optymalizacji.

Kompleksowe rozwiązanie e-commerce od Orange 

Orange z firmą BlueSoft oferują możliwość wdrożenia gotowego rozwiązania opartego na Magento Open Source 2.4. Jeśli nie wiesz, jak otworzyć sklep internetowy, rozważ tę współpracę. Gotowe rozwiązania mają praktyczne funkcjonalności, m.in. wyszukiwarkę, filtry czy obsługę koszyka, metody płatności, opcje dostawy i konto klienta. Usługa obejmuje też konsultacje, dzięki którym można dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. 

Zakres wsparcia jest szeroki, a wybór rozwiązań zależy od właściciela sklepu – mogą wykraczać poza standardową usługę. Z kolei firma QuarticOn dostarcza nowoczesne rozwiązania pomagające usprawnić ich działanie, umożliwia też spersonalizowane wyszukiwanie produktów w sklepie, a firma Go2ecommerce odpowiada za wsparcie w działaniach marketingowych. 

Więcej na temat współpracy znajdziesz tutaj: https://www.orange.pl/poradnik-dla-firm/firma-online/sklep-internetowy/

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Lepiej bym tego nie ujął, dla tych co mają z tym problemy, w sensie z wdrożeniem swojej oferty do sklepu internetowego to polecam hashmagnet, mają dobry pakiet i chyba można ich za darmo testować przez jakiś czas, więc nie ma spiny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep lego

Drugi sklep LEGO® w Warszawie

Ekipa friza

Zeszyty Ekipy marki Herlitz już od soboty, 4 września, w sklepach Lidl Polska