w

Zeszyty Ekipy marki Herlitz już od soboty, 4 września, w sklepach Lidl Polska

ekipa friza
Ekipa Friza

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, co oznacza przede wszystkim nową wyprawkę, która nie może wiać nudą! Na uczniów, a w szczególności fanów Ekipa Friza, ponownie czeka emocjonująca niespodzianka przygotowana przez YouTuberów specjalnie z okazji „Back to School”.

Już od soboty, 4 września, na półki sklepowe sieci Lidl Polska trafią designerskie zeszyty Ekipy z limitowanej kolekcji, w różnych kolorach i wzorach do wyboru. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta obowiązuje wyłącznie do wyczerpania zapasów.

Tegoroczne lato zdecydowanie upływa pod znakiem Ekipy – już w kwietniu do sklepów trafiły lody Friza i jego przyjaciół, które szybko okazały się największym hitem tego sezonu. Popularni influencerzy nie osiedli na laurach i dla swoich fanów przygotowali kolejną nowość, tym razem związaną z powrotem do szkół.

We współpracy z marką Herlitz zaprojektowali i stworzyli niepowtarzalną serię materiałów papierniczych. W propozycji znajdziemy przede wszystkim szeroki wybór 60-kartkowych zeszytów A5 (3,99 zł/ 1 szt.) w linie oraz w kratkę, w 2 liniach tematycznych i 12 wzorach do wyboru. 

Nowa oferta pojawi się w sprzedaży już od soboty, 4 września i będzie dostępna do wyczerpania zapasów, we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska. 


Zobacz też:

Marketing treści w SEO – czy content nadal jest „the king”?

Kampanie back to school zacznij planować już teraz. Sprawdź, od czego zacząć budowanie strategii

Dlaczego szybkość wczytywania strony jest istotna dla Twojego sklepu internetowego

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

sklep internetowy

Nowoczesny sklep internetowy standardem

jak pandemia covid-19 wpłynęła na zachowania konsumentów [raport play] 5

Jak pandemia COVID-19 wpłynęła na zachowania konsumentów [Raport PLAY]