w ,

Drugi sklep LEGO® w Warszawie

Unikatowa figura warszawskiej Syrenki, wykonana w całości z klocków LEGO, powita gości z witryny sklepu

Grupa LEGO® otworzyła dziś swój drugi oficjalny sklep w Polsce, w centrum handlowym Galeria Mokotów w Warszawie. Na odwiedzających czeka zupełnie nowe doświadczenie zakupowe oraz możliwość nabycia limitowanych edycji zestawów.

Otwarcie drugiego salonu marki, zaledwie kilka miesięcy po pierwszym (znajdującym się w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie), potwierdza, że Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla Grupy LEGO.  

Drugi sklep lego® w warszawie

 

Zdaniem Justyny Ciępki, General Manager LEGO na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie, to bardzo ważny rok dla marki. – Niespełna trzy miesiące od otwarcia pierwszego sklepu detalicznego marki LEGO w Polsce, z dumą otwieramy kolejny. Dzięki temu, możemy jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych fanów. Nowy sklep został przygotowany według nowej aranżacji, łączącej unikalne doświadczenia cyfrowe i fizyczne – dodaje.

Zobacz warszawską Syrenkę zbudowaną w całości z klocków LEGO

Dla odwiedzających drugi sklep LEGO w Polsce marka przygotowała specjalną niespodziankę. Jest nią posąg warszawskiej Syrenki, zbudowany w całości z klocków LEGO. – Do stworzenia konstrukcji użyliśmy ponad 15 000 klocków LEGO, a budowa zajęła nam ponad 220 godzin. W złożenie figury zaangażowanych było 15 osób – powiedział AFOL (Adult Fan of LEGO) Bartłomiej Huetter, który wraz z Rafałem Piaskiem odpowiada za projekt i wykonanie. Warszawska Syrenka z klocków LEGO zostanie umieszczona w witrynie sklepu. Dla pierwszych 150 osób, które zrobią jej zdjęcie, zamieszczą je na swoim profilu na Instagramie z hashtagami #LEGOSyrenka i #LEGOGaleriaMokotow, i pokażą zdjęcie przy kasie, marka przygotowała specjalne zestawy miniaturowej syrenki całkowicie za darmo.

Sklep lego

Sklep, który pobudza kreatywność i wyobraźnię

Sklep LEGO oferuje odwiedzającym przestrzeń, która pobudza kreatywność i wyobraźnię oraz zachęca do zabawy. Został zaprojektowany z myślą o dostarczeniu zupełnie nowych doświadczeń, które łączą w sobie najlepsze cechy personalizacji, technologii i zabawy fizycznej, umożliwiając odwiedzającym interakcję z marką na nowe, ekscytujące sposoby. Jest to z pewnością obowiązkowa pozycja zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dorosłych fanów marki. Pierwszy sklep detaliczny, który został otwarty 26 maja 2021 roku w Westfield Arkadia, okazał się ogromnym sukcesem marki i przyciągnął wielu młodych i dorosłych fanów LEGO, którzy czekali w długich kolejkach tylko po to, by mieć szansę doświadczyć tego na własnej skórze. 

Drugi sklep lego® w warszawie

Drugi sklep zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego Galeria Mokotów w Warszawie. Na odwiedzających czeka zupełnie nowe doświadczenie związane z marką. W salonie o powierzchni 200 mkw. znajdą się: szeroki wybór zestawów LEGO, miejsce do zabawy klockami oraz limitowane serie i zestawy niedostępne w innych kanałach sprzedaży.

Z okazji otwarcia, marka przygotowała specjalne promocje. Do 29 sierpnia za każde zakupy o łącznej wartości powyżej 420 zł, klienci otrzymają w prezencie zestaw MiniLEGO® Adidas Original Superstar (nr 40486), a za zakup powyżej 530 zł, dodatkowy zestaw LEGO Micro Store (nr 40145).

Perspektywy na przyszłość

Grupa LEGO posiada obecnie ponad 730 własnych sklepów w 50 krajach na całym świecie i planuje otworzyć 120 nowych punktów do końca 2021 roku. Elementy nowej koncepcji salonów zostaną wprowadzone do ponad 100 sklepów na całym świecie w nadchodzącym roku. Oprócz inwestycji w handel detaliczny, Grupa LEGO będzie nadal inwestować w rozwój swoich kanałów w obszarze e-commerce. W 2020 roku liczba osób odwiedzających sklep internetowy LEGO.com podwoiła się do ćwierć miliarda, a wzrost ten będzie kontynuowany w 2021 roku.


Zobacz też:

Informacje prasowe mogą być skutecznym sposobem promocji firmy. Jak w pełni wykorzystać ich potencjał?

Ile zarabia i kim jest polski programista – freelancer?

Top 10 najlepiej zarabiających freelancerów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pudelek podcast

Startuje Pudelek Podcast 

Sklep internetowy

Nowoczesny sklep internetowy standardem