w

Olgierd Cygan z Deloitte Digital został Człowiekiem Roku w Konkursie Mixx Awards 2016

Olgierd cygan

Warszawa, 2 grudnia 2016 r. – 1 grudnia po raz dziesiąty zostały rozdane nagrody MIXX Awards. Nagrodę specjalną – tytuł Człowieka Roku otrzymał Olgierd Cygan, wiceprezes i partner zarządzający częścią agencyjną w Deloitte Digital. Agencja zdobyła też brązową statuetkę w kategorii Interactive Out-of-Home and off-line za projekt Pepsi Ticket Hunt, uznany za jedną z najbardziej kreatywnych i efektywnych kampanii reklamowych mijającego roku. Deloitte Digital była również nominowana w kategorii specjalnej Agencja Roku za szczególne osiągnięcia w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

MIXX Awards jest organizowany przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. W prestiżowym konkursie nagradzane są kampanie interaktywne i reklamowe (realizowane z wykorzystaniem digitalu) wyróżniające się pod kątem strategii, kreacji, rezultatów i wykorzystania mediów. Konkurs inspirowany działaniami amerykańskiego oddziału IAB w wielu krajach, jest jednym z ważniejszych wydarzeń w branży.

W dziesiątej edycji konkursu, Olgierd Cygan, który od października 2015 r. jest wiceprezesem i partnerem zarządzającym częścią agencyjną w Deloitte Digital Central Europe, został wyróżniony nagrodą specjalną – tytułem Człowieka Roku.

Olgierd Cygan od wielu lat aktywnie działa w branży marketingowej. Jest założycielem agencji Digital One, która w 2015 r. została połączona z Deloitte, tworząc Deloitte Digital CE, inicjując działalność tej firmy w regionie.

Nagroda jest wielkim wyróżnieniem z punktu widzenia całej Agencji. Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować całemu zespołowi, a także ludziom, których poznałem na swojej drodze, którzy towarzyszyli mi w osiągnięciu dzisiejszego sukcesu. Zwycięstwo i docenienie przez Kapitułę efektów naszej pracy to dla nas potwierdzenie słuszności wybranej przez Deloitte Digital drogi rozwoju – mówił podczas gali Olgierd Cygan

Olgierd Cygan jest również członkiem i założycielem fundacji Media Klaster, pomysłodawcą Filmteractive – międzynarodowego festiwalu komunikacji interaktywnej. Należy do zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Jest arbitrem w Komisji Etyki Reklamy, w latach 2003 – 2006 był prezesem Interactive Advertising Bureau Polska. Współzałożył BEEMAA – międzynarodową organizację zajmującą się Branded Entertainment. Zasiada w jury wielu konkursów marketingowych, m.in. Effie, MIXX, Innovation AD i należy do ich rad programowych.

W kategorii Out-of-Home and off-line brązową statuetką została nagrodzona kampania przygotowana przez Deloitte Digital – Pepsi Ticket Hunt, która towarzyszyła finałowi UEFA. Akcja została przeprowadzona na przystanku trolejbusowym przy Skwerze Kościuszki w Gdyni. Na świetlnej reklamie pojawili się znani sportowi komentatorzy: Adam Smakowski i  Andrzej Twarowski. Dziennikarze bez ostrzeżenia zaczepiali osoby oczekujące na autobus i zachęcali do komentowania nadjeżdżającego trolejbusa – tak, jak zazwyczaj komentowany jest mecz, czyli z entuzjazmem. Najbardziej kreatywni otrzymali voucher na mecz finałowy UEFA, przelot oraz zakwaterowanie. Pepsi – jako sponsor UEFA CHAMPIONS LEAGUE – wysłała na finał 3 zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi.

Agencja Deloitte Digital znalazła się również wśród nominowanych do tytułu Agencja roku.

Kapituła doceniła unikatowy format konsultingowej agencji digitalowej, który ma stanowić hub Deloitte Digital dla Europy Środkowej. Agencja pozyskała w ostatnim roku silne kompetencje strategiczne oraz doradcze, a także mocne wsparcie merytoryczne działu Enterprise Technologies, który wdraża m.in. rozwiązania e-commerce i CRM. W Deloitte Digital pracuje już blisko 300 osób. Dynamika obrotów firmy w ostatnim roku wzrosła o ponad 50 proc..

W maju 2016 roku Deloitte Digital opublikowała badanie Transformacja Cyfrowa, który ukazuje stan oraz podejście do digitalizacji w polskich przedsiębiorstwach. Agencja przez najbliższe lata aspiruje do zdobycia miejsca na rynku biznesowych usług cyfrowych, które można by opisać jako #UndisputedLeader.

W tym roku Deloitte Digital została również wyróżniona  nagrodą „Więcej niż agencja” przez redakcję Media & Marketing Polska oraz Millward Brown Deloitte Digital za odwagę do zmiany oraz za dynamikę rozwoju. Dodatkowo marka została uhonorowana Diamentem Forbesa za wyniki finansowe w 2015 r.

Publicis media powiększa skalę usług i kompetencji w polsce

Publicis Media powiększa skalę usług i kompetencji w Polsce

Zwiększ liczbę pobrań aplikacji dzięki seo

Zwiększ liczbę pobrań aplikacji dzięki SEO