w

oS3 dla marki Resibo

Resibo

Agencja oS3 odpowiada za kompleksową realizację działań reklamowych kosmetyków naturalnych marki Resibo (Betley sp. z o.o.). Parasolem komunikacyjnym kampanii jest hasło: „Modern Nature is Calling”.

– Kampania jest pierwszym etapem budowania wizerunku marki Resibo jako wegańskich kosmetyków naturalnych – mówi Michał Kobierzewski, Executive Creative Director agencji oS3 i dodaje: – Jest to efekt ponadrocznej współpracy, w trakcie której powstały nowe pozycjonowanie i strategia marki Resibo.

„Modern Nature is Calling” odwołuje się do silnej potrzeby bliskości z naturą, która szczególnie w dzisiejszych czasach, w obliczu zmian klimatycznych, nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Otwieramy się na to, co zbliża nas ku naturze. To poszukiwanie i moment przebudzenia ujęliśmy w krótkiej formie filmowej wspólnie z Papayą – podkreśla Michał Kobierzewski. – Wraz z Danielem Jaroszkiem i Tymkiem Pieczką wypracowaliśmy charakterystyczną narrację, stawiając jednocześnie na analogowy zapis na taśmie 16 mm. Dzięki temu opowiedzieliśmy tę historię w wyjątkowy sposób. Tę narrację chcemy kontynuować w kolejnych odsłonach, odkrywając coraz bardziej świat kosmetyków naturalnych Resibo.

– Silna, świadoma swego piękna kobieta, robiąca swój pierwszy krok w stronę natury, to nie tylko metafora dzisiejszego świata, ale historia marki Resibo – mówi Ewelina Kwit-Betlej, właścicielka marki. – To otwarcie się na świat natury, która zachwyca skutecznością daje ujście w niezwykłej, filmowej opowieści, którą chcemy kontynuować, by taką narracją przybliżać konsumentkom markę, nasze wartości i wizję, którą wspólnie wyznajemy w Resibo. Kampania „Modern Nature Is Calling” jest zwieńczeniem naszej wspólnej pracy nad rozwojem marki, a dla mnie również pięknym podsumowaniem wszystkich naszych wartości i pięciu lat Resibo na rynku, które świętujemy właśnie w tym roku.

Współpraca oS3 z marką Resibo zaowocowała nową strategią komunikacji, strategią mediową i nową platformą e-commerce (www.resibo.pl) oraz kampanią wizerunkową.

W działaniach reklamowych wykorzystano: prasę (m.in. Wysokie Obcasy i Wysokie Obcasy Extra), Internet (YouTube, Player.pl, Wizaz.pl, Google) oraz social media (Facebook, Instagram). Kampania potrwa do końca grudnia 2019 roku.

Zespół projektowy agencji oS3:
Executive Creative Director: Michał Kobierzewski
Creative Team: Michał Kobierzewski, Magda Braniewska, Karolina Anderson, Joanna Izbińska, Magdalena Kaczanowska
Client service: Joanna Stępień, Dominika Majcher, Karolina Stańczak
Studio produkcyjne: Papaya Films
Director: Daniel Jaroszek
DP: Tymoteusz Pieszka
Producent: Karolina Korta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Papaya

Program edukacyjny Papaya Films Academy w nowej odsłonie

Czym jest kredyt konsolidacyjny i kiedy warto z niego skorzystać?

Czym jest kredyt konsolidacyjny i kiedy warto z niego skorzystać?