w

Paramount świętuje Miesiąc Dumy

Paramount świętuje miesiąc dumy

Paramount przygotował szeroką gamę wydarzeń, inicjatyw, spotkań i aktywności propagujących różnorodność oraz inkluzywność. Jednocześnie we współpracy z Lambda Warszawa, Unipride i SexEd.pl Paramount został oficjalnym partnerem medialnym tegorocznej edycji Warsaw Queer Week.

W tym roku Paramount objął oficjalny patronat medialny nad tegoroczną edycją Warsaw Queer Week, wraz z Lambda Warszawa, Unipride i SexEd.pl. Paramount jest też partnerem tęczowej strefy organizowanej w ramach Women in Tech Summit 2023.

Jednym ze wspólnie organizowanych działań jest również panel dyskusyjny pt. „Ciało w centrum: jak żyć z nim w zgodzie”, który odbędzie się już dziś o godz. 16:00 w Barze Studio w Pałacu Kultury i Nauki. Paramount dołoży swoją cegiełkę do dyskusji, podejmując temat wpływu branży medialnej na kształtowanie postrzegania ciała.

Natomiast już w sobotę 17 czerwca odbędzie się długo wyczekiwana Parada Równości w Warszawie. Jak co roku nie zabraknie na niej reprezentacji grupy Paramount! W tym roku MTV i Paramount stworzą „Proud News Studio”, które poprowadzi dobrze znana widzom stacji MTV Polska prezenterka – Lady Nina. Na kanałach społecznościowych MTV będzie można śledzić relację na żywo z wydarzenia, a dodatkowo powstanie reportaż podsumowujący ten dzień. Paramount zaprasza także do swojej strefy PROUD PARAMOUNT przy wejściu do Baru Studio oraz do wspólnego przemarszu ulicami Warszawy w geście wsparcia dla różnorodności!

Paramount przygotował coś specjalnego również dla tych, którzy wolą celebrować Miesiąc Dumy w domowym zaciszu. MTV Polska zaprasza na tydzień z wyjątkową ramówką poświęconą różnorodności, inkluzywności i społeczności LGBTQ+. Od 26 czerwca do 2 lipca stacja wyemituje maratony wybranych programów, które odzwierciedlają prawdziwą istotę Pride. Widzowie będą mogli obejrzeć m.in. serial „Catfish LGBT”, który emitowany będzie o godz.12:00 od poniedziałku do piątku, a także o 15:30 w sobotę oraz o 13:50 w niedzielę. 

Co więcej, powstała również specjalna playlista na Spotify – „MTV Pride 2023” – złożona z dziesiątek kultowych, radosnych, inspirujących utworów, które idealnie oddają ducha Miesiąca Dumy.

Wszelkie aktywności MTV Polska związane z Miesiącem Dumy i Paradą Równości można śledzić na Instagramie, Tik Toku oraz Facebooku.

Sukces na tiktoku

5 wskazówek ekspertów, które pozwolą osiągnąć sukces na TikToku

Ikea 80lecie marki

IKEA – 80 lat historii pięknego, prostego designu