w ,

Piotr Jamrogiewicz Dyrektorem ds. Rozwoju w K+PR

Piotr jamrogiewicz

K+PR poszerza kadrę dyrektorską. Do zespołu dołączył Piotr Jamrogiewicz, obejmując nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju. 

Piotr Jamrogiewicz jest związany z branżą od ponad 15 lat. Specjalizuje się w komunikacji usług i produktów biznesowych oraz doradztwie strategicznym w zakresie łączenia działalności biznesowej z Public Relations i Public Affairs.

Piotr odpowiada za rozwój oferty biznesowej i kompetencji agencji w nowych obszarach tematycznych, szkolenia oraz poszerzanie wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii. Ponadto, do jego kluczowych obowiązków należy rozwój portfolio klientów agencji i współpraca z innymi spółkami Grupy w obszarze komunikacji zintegrowanej, a także wsparcie strategiczne zespołów oraz kluczowych klientów. 

Z początkiem nowego roku podjęliśmy decyzję o wzmocnieniu zespołu doradców strategicznych w K+ PR, tworząc w strukturze agencji nowe stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju. Do współpracy zaprosiliśmy Piotra Jamrogiewicza, eksperta z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, zdobytym w realizacji projektów PR dla czołowych marek globalnych. Jestem przekonana, że współpraca z Piotrem przyczyni się do jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju naszej agencji, otwierając K+ PR na nowe metody pracy oraz poszerzając nasze kompetencje, zwłaszcza w obszarze technologicznym – komentuje Anna Simon, CEO K+PR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recommerce

Gospodarka recommerce: coraz bardziej opłacalny trend w elektronice 

Wyrok przeciwko iab europe dotyczący zbierania „zgód” na profilowanie w celach marketingowych

Wyrok przeciwko IAB Europe dotyczący zbierania „zgód” na profilowanie w celach marketingowych