w

Rafał Brzoska z nagrodą Studenckiego Forum BCC

Rafał brzoska z nagrodą studenckiego forum bcc

Rafał Brzoska po raz kolejny wyróżniony za działalność na rzecz rozwoju polskiej gospodarki. Prezes Grupy Integer.pl, będącej właścicielem m.in. innowacyjnych Paczkomatów InPost, otrzymał nagrodę specjalną w kategorii: „Siła przedsiębiorczości” podczas V Gali Młodych Liderów Studenckiego Forum Business Centre Club.

Rafał Brzoska to wieloletni współpracownik Studenckiego Forum BCC. Jako pierwszy promował „Festiwal BOSS – Rozwój Kariera Sukces” poprzez udzielenie Mecenatu Osobowego wydarzeniu. Prestiżowa nagroda jest wyrazem uznania dla działalności prezesa Grupy Integer.pl, który od początku swojego zaangażowania na rynku pocztowo-kurierskim dąży do wprowadzenia koniecznych zmian poprawiających jakość usług w tym sektorze. Organizatorzy docenili wytrwałość Rafała Brzoski w realizacji rewolucyjnej misji, jaką jest całkowite uwolnienie zmonopolizowanego dotąd polskiego rynku pocztowego. Uznano to za najlepszy przykład przełamywania barier oraz innowacyjnego patrzenia na świat biznesu.

Nagroda w kategorii „Siła przedsiębiorczości” to także podziękowanie za nieustanne wspieranie działalności prostudenckiej. Ogromny sukces osiągnięty przez prezesa Grupy Integer.pl zarówno w kraju, jak i za granicą stanowi dla wielu młodych ludzi źródło inspiracji oraz dowód na to, że warto mierzyć się nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami.

– Jestem ogromnie zaszczycony z wyróżnienia otrzymanego przez Fundację. Nagroda cieszy podwójnie, ponieważ potwierdza ona nie tylko biznesowe osiągnięcia Grupy Integer.pl, ale również nasz udział w promowaniu przedsiębiorczości. Pragnę dalej udowadniać, że młody człowiek ma szansę osiągnąć sukces i świetnie odnaleźć się w środowisku, które do tej pory uznawane było przez niego za nieosiągalne. Wystarczy mieć pomysł, z konsekwencją go wdrażać i nie obawiać się porażek. Nasza firma jest tego znakomitym przykładem – jeszcze kilka lat temu postawiliśmy sobie cel, który wielu uznawało za niemożliwy do zrealizowania. Dziś jesteśmy głównym konkurentem Poczty Polskiej i właścicielem największej na świecie – podbijającej serca użytkowników rynku e-commerce – sieci Paczkomatów InPost – mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

Nagroda została wręczona przez Prezesa Fundacji Studenckie Forum BCC – Sławomira Olejnika – podczas V Gali Młodych Liderów w Pałacu Lubomirskich. W wydarzeniu wzięło udział około 60 prezesów, managarów wysokiego i średniego szczebla, 15 przedstawicieli instytucji państwowych oraz 70 studentów – Członków Fundacji i reprezentantów organizacji zrzeszających doktorantów, uczelnie techniczne i uczelnie ekonomiczne.

Jednym z głównych celów Studenckiego Forum BCC jest tworzenie przestrzeni łączącej naukę i biznes. Fundacja swoim działaniem propaguje biznes i kształtuje postawy przedsiębiorcze wśród młodych Polaków, rocznie edukując około 30 tys. osób poprzez kompleksowy program skierowany do trzech grup wiekowych – uczniów szkół podstawowych, licealistów i ludzi młodych.

Promowany przez Rafała Brzoskę „Festiwal BOSS – Rozwój Kariera Sukces” to największy studencki festiwal biznesu w Polsce realizowany przez Studenckie Forum BCC. Kolejna XI edycja obejmie zasięgiem 17 miast w Polsce. Jest przygotowywana we współpracy z czołowymi uczelniami wyższymi z myślą o uzupełnianiu luki edukacyjnej. Podczas Festiwalu w każdym z miast odbędą się warsztaty, szkolenia, case study i wystąpienia inspiracyjne w 2 do 6 modułach tematycznych prowadzone przez praktyków biznesu.

źródło: mat. pras.

Fanpagetrends – piłka nożna w rytmie reggae

FanpageTrends – piłka nożna w rytmie reggae

Raport: reklama pre-roll w polsce

Raport: Reklama pre-roll w Polsce