w

Rzucenie palenia przez Snoop Doga było reklamą bezdymnego paleniska

Snoop dog

W ostatni piątek Snoop Dog ogłosił, że rzucił palenie. Palenie zioła było znakiem rozpoznawczym artysty (miał nawet asystenta do robienia blantów), nic więc dziwnego, że świat na chwilę się zatrzymał, piekło zamarzło, a o samym fakcie poinformowały chyba wszystkie media na świecie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

 

Snoop Dogg, znany również jako Calvin Broadus, nie ogłosił rzeczywistego zakończenia palenia marihuany. Jego niedawne wypowiedzi dotyczące „rzucenia palenia” były częścią kampanii reklamowej dla bezdymnego pieca marki Solo Stove. Ta akcja marketingowa była początkowo mylnie interpretowana przez fanów i media jako ogłoszenie artysty o rzuceniu palenia marihuany.

Wspomniana kampania reklamowa, w której Snoop Dogg skarży się na kaszel i nieprzyjemny zapach dymu, promowała urządzenie Solo Stove, które eliminuje dym. W reklamie artysta mówi: „Mam dość kaszlu i lepkiego, lepkiego zapachu ubrań. Przestaję palić”. Jednak kontekst i treść tej wypowiedzi wskazują wyraźnie, że jest to element strategii marketingowej, a nie osobista decyzja o zmianie nawyków.

 

Snoop dog

SnoopStove możecie kupić tutaj:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Lego

    Zapraszamy na pokład! Przenieś się w czasie z nowym modelem LEGO® Ideas Orient Expres

    Jak wybrać influencera do współpracy

    Znalezienie odpowiedniej osoby do współpracy to trudne zadanie. Czym kierować się przy wyborze influencera?