w ,

Sylwia Kobus w Altavia Kamikaze + K2 jako Account Director 

Sylwia kobus wzmacnia zespół altavia kamikaze + k2  jako account director 

Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, obejmując stanowisko Account Director. Ma prawie 20 lat doświadczenia w branży agencyjnej, ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, także jako Account Director.

Sylwia Kobus  obejmuje w agencji Altavia Kamikaze + K2 stanowisko Account Director w zespole L’Oréal i przede wszystkim za to portfolio będzie odpowiedzialna, a do jej głównych zadań będzie należało poszerzanie zakresu działań agencyjnych dla tego klienta w ramach szerokiej oferty agencji. 

W Altavia Kamikaze + K2 działamy zorganizowani w multidyscyplinarnych zespołach, dzięki czemu jesteśmy w stanie najtrafniej zdefiniować potrzeby naszych klientów i na nie odpowiadać. Doświadczenie Sylwii Kobus, która dołącza do agencji jako head jednego z takich teamów, pozwoli efektywnie biznesowo prowadzić współpracę z klientami oraz zadbać o harmonizację procesów wewnątrz zespołu – mówi Katarzyna Kosińska-Rysz, Client Service Director w Altavia Kamikaze + K2.

Współpraca L’Oréal i Kamikaze trwa nieprzerwanie od 15 lat, bardzo się cieszę, że teraz Sylwia wzmacnia dodatkowo nasz zespół współpracujący z tym klientem – dodaje Michał Ryszkiewicz, Managing Partner Altavia Kamikaze + K2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X-kom partnerem technologicznym kanału zero

x-kom partnerem technologicznym Kanału Zero

Wszystko-pl

Krajobraz po zamknięcie wszystko.pl. Co upadek platformy mówi o polskim rynku e-commerce?