w

Tęczowe klapki Kubota

Tęczowe klapki kubota

Klapki Kubota nierozerwalnie związane są z tożsamością Polski i Polaków. Kiedy pojawiły się w 1994 roku niemal od razu zyskały status symbolu transformacji ustrojowej. Po reaktywacji marki w 2018 r. w ofercie pojawiły się m.in. ręcznie robiona linia Premium oraz szereg innych produktów: kultowe klapki Kubota Rzep, nowe modele klapków basenowych, skarpety, kapelusze bucket hat, akcesoria, a nawet… japonki. 

Motto marki to „Kubota to nie klapki, to styl życia” – mówi Piotr Kwiatkowski, prezes firmy – dlatego w naszej filozofii kierujemy się tym co sprawia, że codzienność jest przyjemniejsza. A to oznacza również łączenie ludzi.

Tęczowe klapki kubota

Niezwykle bliska jest nam idea poszanowania wolności, w każdym wymiarze, szczególnie jeśli chodzi o podstawowe prawa człowieka – dodaje Alina Sztoch, szef marketingu marki.

Dlatego w ofercie, oprócz dostępnych już od zeszłego roku ręcznie robionych, tęczowych klapków Premium, pojawiły się teraz również kultowe klapki Rzep, z tęczowym logo. Pięć złotych z każdej sprzedanej pary przekażemy Stowarzyszeniu Grupa Stonewall, która wspiera osoby Pięć złotych z każdej sprzedanej pary przekażemy Stowarzyszeniu Grupa Stonewall, która wspiera osoby LGBT+. Zainteresowanie przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwanie. Cieszymy się, że Polska wkracza w normalny, tolerancyjny świat w Kubotach na stopach – śmieje się Alina Sztoch.

Tęczowe klapki kubota

Na fanpage’u Facebookowym marki rozpętała się istna burza… radości, a pierwsza partia wyprzedała się w parę godzin. W drugiej, oprócz fioletowych klapków Kubota Rzep, dostępna będzie również czarna wersja z tęczowym logo. Cena? Tylko 39,99 zł!

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Czy turystyka trafi do sfery dóbr luksusowych?

    Kampania durex

    Nowa kampania Durex