Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

W kampanii Head & Shoulders Basia Kurdej-Szatan czyta komentarze na swój temat

Basia Kurdej-Szatan

Head & Shoulders Supreme i Basia Kurdej-Szatan kontra komentarze internautów w nowej kampanii Wystartowała kampania Head&Shoulders Supreme z nową ambasadorką marki – Basią Kurdej-Szatan.

Za strategię i koncept kreatywny działań odpowiada Saatchi & Saatchi IS.

W najnowszej kampanii Basia mierzy się z opiniami zarówno na swój temat, jak i na temat szamponu. Jako aktorka i kobieta jest narażona na ciągłą krytykę. Tak samo Head & Shoulders jest stereotypowo oceniany jako wyłącznie przeciwłupieżowy lub tylko dla mężczyzn.

 

Kampania wystartowała 15 października. Kreacje obejmują rozbudowaną kampanię telewizyjną, kampanię digitalową wraz z social mediami, które kontekstowo wykorzystują aktywność Basi m.in. w „Tańcu z gwiazdami”. W ramach kampanii przygotowane zostały też dedykowane formaty w punktach sprzedaży. Za strategię komunikacji, kreację i realizację kampanii odpowiada Saatchi & Saatchi IS, za działania PR agencja Partners of Promotion, a za zakup mediów Mediacom.

 

Redakcja: Pierwsze skojarzenie z kampanią to oczywiście projekt #MeanTweets Celebrities Read Mean Tweets z popularnego programu Jimmy Kimmel Live.

Dodaj komentarz