w

Maja Kuczyńska, polska zawodniczka indoor skydivingu, wystąpiła w międzynarodowej reklamie Google Pixelbook Go

Maja kuczyńska - podczas nagrania reklama google

Maja Kuczyńska to zawodniczka, która nie boi się wyzwań. Na koncie ma tytuł Mistrzyni Świata Juniorów Indoor Skydivingu we freestyle’u – dyscyplinie, która łączy akrobatykę z lotami w tunelu aerodynamicznym. Swoje umiejętności wykorzystała w nowej kampanii reklamowej Google. Jest pierwszą Polką, którą zaproszono do udziału w reklamie Pixelbook Go.

Niezwykły talent Mai możemy podziwiać w nowej reklamie laptopa Pixelbook Go, w której Kuczyńska prezentuje produkt Google. Kuczyńska została zaproszona do udziału w reklamie przez firmę z Moutain View, przed wakacjami. Nagranie trwało tydzień i było skomplikowanym projektem ze względu na stan nieważkości, w którym reklama była nagrywana.

Gdy dostałam zapytanie w sprawie reklamy bardzo się ucieszyłam, to dla mnie ogromne wyróżnienie! By sprostać oczekiwaniom, w sumie wzięłam udział w trzech specjalistycznych lotach, w tym jednym komercyjnym, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Wiele osób nie czuje się dobrze podczas tego typu lotów. Na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku. W sumie zrobiłam 50 parabol, każda co 30 sekund bez grawitacji. To była niesamowita przygoda, zawsze chciałam spróbować takiego lotu, a reklama dla firmy Google to dla mnie ogromne wyróżnienie. – wspomina.

Reklama jest spójna z filozofią „cool” marki dlatego skierowana jest głównie do młodszych użytkowników i ma pokazać, że nowy laptop jest przede wszystkim lekki, a dzięki odpowiedniemu designowi łatwo można go chwycić i zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

To nie jest mój pierwszy udział w reklamie. Jednak do tej pory większość była nagrywana w tunelu aerodynamicznym. Tym razem Google zrobiło coś więcej, poszło o krok dalej.  Tym razem dryfuję w powietrzu bez grawitacji, co ma być nawiązaniem do cech sprzętu którego reklamę nakręciłam – dodaje Maja.

Laptop Pixelbook Go ma zaledwie 13 mm grubości i waży około kilograma. Na jednym ładowaniu baterii może działać nawet 12 godzin. Ma też opcję szybkiego 20-minutowego doładowania, po którym działa przez kolejne 2 godziny. Jego największą zaletą jest falowany spód, który umożliwia pewniejszy chwyt urządzenia.

Reklama z udziałem Mai emitowana jest na terenie USA, Wielkiej Brytanii i Kanady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Basia kurdej-szatan

W kampanii Head & Shoulders Basia Kurdej-Szatan czyta komentarze na swój temat

Jak sprzedawać kosmetyki w sieci

Jak efektywnie sprzedawać kosmetyki w sieci?