Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Weronika Trosińska w Space Cat Industries

Weronika Trosińska objęła stanowisko Senior Account Manager w Space Cat Industries – agencji specjalizującej się w komunikacji do pokolenia Z. W agencji jest odpowiedzialna za działania new business, wsparcie w nawiązywaniu współpracy z influencerami oraz współtworzenie strategii sprzedażowej dot. kampanii na platformie Tik Tok.

Poprzednio pracowała m.in. stanowisku Head of Sales w LifeTube i Gamellon. Obserwujemy rosnące zainteresowanie marek działaniami marketingowymi na Tik Toku, który będzie zwiększać swoją rolę – ma szansę jeszcze w tym roku prześcignąć Instagrama pod kątem tzw. monthly active users – dlatego też zależy nam na rozwijaniu sprzedaży w zakresie influencer marketingu i formatów reklamowych, dostępnych na platformie Bytedance. Weronika ma imponujące doświadczenie w branży i jest bardzo mocnym wzmocnieniem w kluczowym obszarze naszego biznesu. – wyjaśnia Maciej Skrzypczak, CEO w Space Cat.

W ostatnim roku Trosińska pełniła funkcję marketing managera u brytyjskiego producenta karmy dla zwierząt Butcher’s. Wcześniej zajmowała stanowisko head of sales w Gamellon oraz LifeTube, pracowała również w Indahash i Naekranie.pl. Weronika Trosińska specjalizuje się w influencer i digital marketingu – kreowała i koordynowała kampanie dla takich marek, jak m.in. Coca-Cola, Ubisoft, Samsung, Aliexpress, Play. Przez ostatnie lata współpracowała blisko z takimi influencerami, jak Blowek, Stuu, Łukasz Jakóbiak, Abstrachuje, Jaś Dąbrowski, Cezary Pazura, Lekko Stronniczy czy Cyber Marian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *