Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

zjednoczenie.com wzmacnia dział Client Service

program afiliacyjny

W ramach rozwoju i rozszerzania swoich kompetencji, w ostatnich tygodniach dział Client Service w agencji zjednoczenie.com został rozbudowany o trzy nowe osoby.

Stanowisko project managera objęła Katarzyna Żmuda. Z branżą interactive jest związana od ponad 3 lat. Wcześniej pracowała w agencji Cookie, gdzie zarządzała projektami dla takich klientów jak: Tomasz Gudzowaty, Trefl SA, Tołpa, Lotos Paliwa. Katarzyna będzie nadzorować i koordynować projekty interaktywne, współpracować z działem obsługi klienta, wspierać proces tworzenia projektów marketingowych.

Joanna Ładyżyńska, nowy account manager w agencji, przez ponad 5 lat odpowiedzialna była za strategię marketingu online, w tym social media marketingu marki Volkswagen w Hiszpanii. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte po stronie marki wykorzystywać będzie obsługując klientów i rozwijając nowe obszary działalności agencji.

Maciej Konopka, który zdobywał doświadczenie między innymi w Performance Media, gdzie zajmował się działaniami SEO dla klientów korporacyjnych, w zjednoczenie.com będzie odpowiedzialny przede wszystkim za prowadzenie kampanii efektywnościowych oraz obsługę klientów w zakresie marketingu w wyszukiwarkach.
W najbliższym czasie planowane jest również zatrudnienie nowych osób na potrzeby działań, które agencja prowadzi dla swoich klientów w mediach społecznościowych.

źródło: mat. pras.