w

„Żyj, jak chcesz, bo ja już nie mogę” – VMLY&R Poland dla HBO

Opowieść podręcznej

Ruszyła nowa kampania promująca trzeci sezon serialu Opowieść podręcznej. Serial jest adaptacją klasycznej powieści Margaret Atwood o życiu w totalitarnym, dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety stanowią własność państwową. Za kreację aktywności realizowanych w social mediach i OOH odpowiada agencja VMLY&R Poland.

Wszystkie sezony serialu „Opowieść podręcznej” są dostępne w HBO GO. W trzecim sezonie fabuła koncentruje się na tytułowej podręcznej June (Elisabeth Moss) i jej buncie przeciwko Republice Gileadu, do którego kobieta ponownie trafia. Zaskakujące spotkania, zdrady i podróż do przerażającego serca Gileadu zmuszają wszystkich bohaterów do działania. Na ustach mają oni tylko jedną prowokacyjną modlitwę: „Błogosławiona walka”.
W ramach promocji serialu na kreacjach w social media i OOH można zobaczyć intrygujące hasła „Żyj, jak chcesz, bo ja już nie mogę”, „Bądź sobą, bo ja już nie mogę.”, „Mów, co myślisz, bo ja już nie mogę”.
Opowieść podręcznej
Opowieść podręcznej
Opowieść podręcznej
Opowieść podręcznej
W ramach działań agencja VMLY&R Poland odpowiada m.in. za przygotowanie strategii, koncepcji kreatywnej, opracowanie komunikacji na fan page’u HBO oraz kreację do kampanii OOH. Koncept kampanii został zastosowany również na trzech innych rynkach zagranicznych, na których funkcjonuje HBO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Booksy rozpoczyna współpracę z l’oréal polska

Booksy rozpoczyna współpracę z L’Oréal Polska

Cape morris dla muzeum polskiej wódki

Cape Morris dla Muzeum Polskiej Wódki