w

Agencja Hand Made dla marki Dermika

Agencja Hand Made wygrała przetarg na obsługę marki Dermika należącej do firmy Cederroth. Działania rozpoczęły się w styczniu br. Obejmują reklamę w prasie oraz wsparcie digitalowe. Zaprojektowana linia kreatywna zadebiutowała w prasie reklamą linii Dermika Hydralogiq.

Hasło kampanii, zaproponowane przez agencję Hand Made, to „Dermika. Wyzwala Twoje Piękno”. Jest ono odpowiedzią na założenie marki, mówiące, że piękno jest w każdej kobiecie, trzeba tylko wiedzieć, jak je uwolnić. Dermika Hydralogiq to hydradermabrazja w kremie – technologia ta pozwala odsłonić młodą skórę, ułatwiając jej nawilżenie i regenerację.Rozpoczęliśmy współpracę z Hand Made, ponieważ propozycje, które zaoferowała nam agencja, doskonale wpisały się w nasze oczekiwania. Podkreślały przede wszystkim to, co jest dla marki Dermika najważniejsze, czyli kobiece piękno oraz jego pielęgnacja. Jesteśmy firmą, która na pierwszym planie stawia sobie uczciwość wobec klienta i spełnienie dawanych mu obietnic. Nasze kremy, to najlepsza inwestycja w atrakcyjny wygląd skóry kobiet, rekomendowana przez profesjonalistów. Te projekty odzwierciedlają to, co chcieliśmy przekazać– mówi Michał Drozd, Marketing Manager Cederroth Polska. Dermika oferuje produkty dostępne w drogeriach i aptekach. Oprócz tego, posiada w ofercie kosmetyki specjalistyczne, przeznaczone do wykonania zabiegów w autoryzowanych salonach kosmetycznych Dermika Salon & Spa. 
Misją marki jest uwolnienie piękna kobiet, dlatego wszystkie swoje działania koncentruje wokół najnowszych technologii, dzięki którym uzyskuje kosmetyki najwyższej jakości.

[podobne_Hand Made]

bookrage: fantastyczna szóstka do wzięcia! 2

BookRage: Fantastyczna szóstka do wzięcia!

justwifi dla hp inc. star wars® 3

JustWIFI dla HP Inc. Star Wars®