w

BookRage: Fantastyczna szóstka do wzięcia!

W najnowszym pakiecie książek dostępnych do kupienia na serwisie BookRage znajdziecie sześć świetnych tytułów obrazujących możliwości fantastyki, a wszystko to z okazji właśnie zakończonego festiwalu Pyrkon 2016.

Wybierz się w podróż do czasów Wielkiej Wojny, by wraz z grupą śmiałków sprawdzić, czy obietnice o złocie i wiecznej chwale faktycznie sprawdzą się w świecie pełnym magicznych stworzeń i tragicznych zdarzeń. Sprawdź, jak poradzi sobie wolny człowiek przyszłości w starciu z amoralnym społeczeństwem w fazie upadku. Wyrusz wraz z Conanem na ścieżki pełne niebezpieczeństw, zdobądź sławę i doświadczenie, by potem przetrwać w zaginionym mieście, które niejednego śmiałka już uwięziło w swych trzewiach. Pomóż ciekawskiemu tropicielowi zjawisk nadprzyrodzonych odzyskać dziewczynę, ale uważaj, by nie zasnąć w drodze, bo możesz trafić tam, gdzie czają się diabły i niezwykłe istoty żywiące się tym, co pozostało po zmarłych…

Bookrage1

Najnowszy pakiet książek oferowanych w BookRage to ukłon w stronę fanów niesamowitych opowieści, przygotowany specjalnie z okazji tegorocznej edycji festiwalu Pyrkon. Sześcioro autorów, których książki można nabyć tym razem to zarówno klasycy, jak też i świeża krew.

Anna Brzezińska to jedna z najlepszych polskich pisarek reprezentujących nurt fantasy, w swych książkach z wdziękiem łączy wątki historyczne, magiczne i bywa, że humorystyczne. W najnowszym pakiecie BookRage można nabyć książkę “Za króla, ojczyznę i garść złota”, którą pisarka stworzyła wraz ze swym życiowym partnerem, pisarzem Grzegorzem Wiśniewskim.

Marek Oramus to jedna z legend rodzimego science – fiction, odznaczony medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Jego książki, choć wykorzystują motywy fantastyczno – naukowe często koncentrują się przede wszystkim na ludziach, moralności i problemach społecznych świata przyszłości. W pakiecie BookRage tym razem znalazła się jego powieść “Dzień drogi do Meorii”.

Jakub Żulczyk obecnie kojarzony jest przede wszystkim jako dziennikarz i felietonista, ale w swym dorobku ma kilka intrygujących powieści osadzonych w klimatach horroru i realizmu magicznego. Do takich należą też “Zmrojewo” i “ Świątynia” opowiadające o przygodach miłośnika grozy i zjawisk nadprzyrodzonych, Tytusa Grójeckiego.

Robert E. Howard należy do grona autorów, którzy na przełomie XIX i XX wieku kształtowali nurt fantastyki w literaturze. Jego powieści spod znaku heroic fantasy kojarzą niemal wszyscy, choć wielu zapewne wyłącznie z nazwy. To właśnie Howard stworzył postać legendarnego wojownika Conana, dostępny w pakiecie tytuł “Conan Wojownik” to zbiór opowiadań poświęconych temu herosowi.

Emil Strzeszewski to najmłodszy z grona autorów, których książki można zakupić w obecnym pakiecie BookRage. Debiutował w 2013 roku steampunkową “Ekternią”, jego nowele ukazywały się w licznych antologiach i czasopismach, natomiast “Szepty na skraju cienia” to zbiór czterech opowiadań przygotowanych specjalnie na potrzeby aktualnego pakietu i publikowanych po raz pierwszy właśnie za sprawą BookRage.

Czym jest BookRage.org? To serwis, który umożliwia zakup pakietów ebooków przez określony czas. Jedną z zalet jest możliwość samodzielnego decydowania o cenie, jaką chce się zapłacić za książki, oraz o tym, do kogo mają trafić pieniądze- wyłącznie do autorów, do pisarzy i do prowadzących serwis, czy może na konto Fundacji Nowoczesna Polska. Z radością informujemy, że od teraz AdMonkey jest partnerem serwisu BookRage.

[podobne_kultura]

Uczta dla oka: ilustratorki modowe na instagramie

Uczta dla oka: ilustratorki modowe na Instagramie

Hand made

Agencja Hand Made dla marki Dermika