w

Agnieszka Kruszewska w MullenLowe Warsaw 

Jako Visual Digital Designer Agnieszka będzie w zespole kreatywnym zarządzanym przez Marcina Nowaka, Creative Directora w MullenLowe Warsaw.

Do zadań Agnieszki będzie należało tworzenie i realizacja digitalowych kreacji graficznych, a ponieważ ma za sobą bogate doświadczenie zawodowe i edukacyjne wierzę, że będzie miała duży wkład w dalszym poszerzaniu digitalowych kompetencji MullenLowe Warsawmówi Marcin Nowak, Creative Director w MullenLowe Warsaw i dodaje: – Visual Digital Designer to nowe stanowisko, które w założeniu ma łączyć kompetencje designerskie z art directorskimi. 

Agnieszka ma ośmioletnie doświadczenie w projektowaniu, w tym prawie pięć lat pracy w agencji Isobar jako graphic designer z zakresu digital. Zajmowała się również tworzeniem kreatywnych projektów związanych z identyfikacją wizualną oraz projektowaniem stron www. Pracowała m.in. dla takich marek jak: Tic Tac, Biedronka, Ferrero, Vectra, Allegro, Virgin Mobile. 

Ukończyła studia licencjackie na wydziale grafiki PJATK oraz z wyróżnieniem studia magisterskie na wydziale Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jej dyplom został wyróżniony w międzynarodowym konkursie IPA dla fotografów. Interesuje się szeroko rozumianym designem, ilustracją, grafiką warsztatową oraz czarno-białą fotografią portretową.


  1. Andrzej Gruszka nowym Brand Managerem w Grupa iCEA
  2. Julia Gniadecka w Platige Films
  3. Jacek Stefanowicz i Piotr Szkałuba w KERRIS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bitbay zmienia nazwę na zonda

BitBay zmienia nazwę na Zonda

Influncer boot camp

Startuje Gizmi Influencer Boot Camp. Pierwszy w Polsce projekt edukacyjno-konkursowy dla twórców treści w sieci