w

Aldona Racławska dyrektorem ds. digitalu w Media Group

Aldona Racławska objęła stanowisko Digital and Communication Director w domu mediowym Media Group. Będzie odpowiadać za doradztwo strategiczne dla kluczowych klientów w obszarze komunikacji cyfrowej, wsparcie oraz dalszy rozwój działu mediów cyfrowych.

Jednym z najważniejszych zadań Aldony w nowej roli będzie obserwowanie trendów w przestrzeni cyfrowej i mam tu na myśli nie tylko nowe formaty reklamowe, ale dalszą ewolucję sposobu komunikacji międzyludzkiej w sieci, co jest szczególnie ważne teraz, w czasach pandemii. Dzięki takiemu właśnie – pogłębionemu i horyzontalnemu – postrzeganiu tego co dzieje się w świecie cyfrowym, będziemy mogli jeszcze lepiej doradzać naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe – powiedział Al Harris, szef Media Group.

Aldona Racławska ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Swoją karierę zaczynała w 1998 roku w Media Group, gdzie spędziła pierwsze 9 lat kariery. Następnie przez prawie 10 lat pracowała jako szef marketingu i rozwoju w start-upach. We Fresh24.pl, jednym z pierwszych sklepów spożywczych online, brała aktywny udział w procesie wprowadzania Spółki na rynek Akcji GPW New Connect w Polsce. W Funiversity, firmie odpowiedzialnej za organizacje innowacyjnych zajęć i produkcję zabawek naukowych dla dzieci, odpowiadała między innymi za markę oraz rozwój produktów i usług. W 2016 r. autorska seria mini eksperymentów „Ta zabawka to eksperyment” zdobyła tytuł Zabawki Roku oraz Nagrodę Rodziców.

Przed dwoma laty wróciła do Media Group, gdzie dotychczas pełniła funkcję Head of Digital Communication. W Media Group koordynowała projekty m.in. dla Banku Gospodarstwa Krajowego, Enea, Frosch, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Egis Polska, Oriflame, Kappahl, Axellus. Aldona Racławska jest członkiem grupy roboczej ds. social mediów przy IAB Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

content marketing

Content marketing – dlaczego warto inwestować w treści?

cyberpunk 2077

Premiera „Cyberpunk 2077” wspierana kampanią reklamową w mediach i markach Grupy Agora